Ozzy Osbourne i Post Malone we wspólnym klipie


2021.02.16

opublikował:

Ozzy Osbourne i Post Malone we wspólnym klipie

Podczas imprezy premierowej w jednej z amerykańskich stacji radiowych, Ozzy wspominał sytuację z czasów nagrywania płyty VOL. 4 z Black Sabbath. Książę Ciemności przez przypadek uruchomił wtedy domowy alarm, a policja okrążyła miejsce ich pobytu. Poza policją, otaczała ich też góra marihuany i kokainy. Wtedy właśnie artysta zaczął krzyczeć „IT’S A FUCKIN’ RAIIIIID” chowając narkotyki w łazience. Klip, w którym Ozzy i Post Malone przeżywają niezłą przygodę został wyreżyserowany przez Tomasa Lenerta. Teledysk zaczyna się od sławnej miejscówki w Bel Air (tej samej, która zainspirował piosenkę), a później przenosi się na ulice Miasta Aniołów.

– Parę lat temu, nawet nie wiedziałem kim jest Post Malone. Od naszej pierwszej studyjnej współpracy, dwa razy wystąpiliśmy na żywo. Oczywiście Covid-19 uniemożliwił wspólne pojawienie się na planie zdjęciowym, więc postanowiliśmy przedstawić całą sytuację animacją – mówi Ozzy Osbourne.

SPRAWDŹ TAKŻE: Post Malone zagra wirtualny koncert dla Pokémonów

Album, z którego pochodzi nowy singiel wyprodukował Andrew Watt, producent m. in. Post Malone’a, 5 Seconds of Summer, blink-182, Charliego Putha i Justina Biebera, Za instrumenty chwyciły legendy rocka. Chad Smith z Red Hot Chilli Peppers nagrał perkusję, a Duff McKagan gitarę basową.

Tworzenie tego albumu dało mi wiele frajdy! Jest on zupełnie inny od moich poprzednich projektów. Mieliśmy szybkie tempo pracy, co nie zdarzyło się od pierwszego albumu z Black Sabbath. To był inny proces tworzenia, który mi się podobał. To prawdopodobnie najważniejszy album, który stworzyłem od długiego czasu. Prawdopodobnie od „No More Tears” – twierdzi Książę Ciemności.

Oprócz Chada i Duffa, swoich talentów na płycie użyczyli: Elton John, Post Malone, Slash i Tom Morello (Rage Against The Machine).

– Wszystko wyszło jakoś naturalnie. Slash to mój bliski przyjaciel, tak samo z resztą jak Elton. Podczas pisania tego albumu przypomniała mi się stara piosenka Eltona i powiedziałem do Sharon  – zastanawiam się, czy mógłby na tym zaśpiewać? –  mówi Ozzy o gościach na albumie.

 

 

OBSERWUJ NAS NA INSTAGRAMIE

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez CGM.PL (@cgm.pl)

Polecane

Share This