Pablopavo: „Dzisiejsze dobre recenzje to kumulacja sześcioletniej pracy”

"Recenzje nieraz piszą ludzie, którzy jeszcze kilka lat temu nie wiedzieli o moim istnieniu".


2015.01.05

opublikował:

Pablopavo: „Dzisiejsze dobre recenzje to kumulacja sześcioletniej pracy”

Może to zabrzmi źle, ale wydaje mi się, że część pochwał jest zasłużona – powiedział Arturowi Rawiczowi podczas spotkania przed naszą kamerą Pablopavo. Artysta wydał w 2014 roku dwa krążki – „Polor”  z Ludzikami oraz solowy album  „Tylko”. Obie płyty spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem fanów artysty oraz dziennikarzy. Artur Rawicz zarówno „Polor” jak i „Tylko” ocenił na pięć gwiazdek, co jest maksymalną notą w CGM-owej skali.

Kiedy wydawałem pierwszą płytę Ludzików („Telehon” z 2009 roku – przyp. red.), mało kto spoza reggae`owego światka mnie znał – twierdzi Pablopavo, którego znamy nie tylko z płyt solowych, ale też z działalności m.in. z Vavamuffin i Zjedoczenie Sound System. Potem była druga płyta, potem płyta z Praczasem i to się rozszerzało. Dzisiejsze dobre recenzje to kumulacja sześcioletniej pracy. Nieraz piszą je ludzie, którzy jeszcze kilka lat temu nie wiedzieli o moim istnieniu.

Wkrótce na CGM.pl rozmowa Artura Rawicza z Pablopavo. Artysta opowie o albumie „Tylko” oraz o sensie wydawania dwóch krążków w jednym roku.

Polecane

Share This