Palaye Royale na dwóch koncertach w Polsce

Kanadyjskie fashion-rockowe trio po raz kolejny odwiedzi Polskę


2022.12.02

opublikował:

Palaye Royale na dwóch koncertach w Polsce

Palaye Royale wydali album „Fever Dream”, a krótko po premierze wyruszą w trasę koncertową promującą nowy krążek. Na początku przyszłego roku zespół wystąpi na dwóch koncertach w Polsce. Palaye Royale zagrają 21.01.23 w krakowskim klubie Studio oraz 22.01.23 w warszawskiej hali EXPO XXI. Na obydwu koncertach w roli supportu wystąpią energiczni Yonaka – zadziorny rockowy zespół z Brighton.

Palaye Royale to kanadyjsko-amerykański zespół rockowy z Las Vegas, założony w 2008 roku przez braci Remingtona Leitha, Sebastiana Danziga i Emersona Barretta. Powstali pod nazwą Kropp Circle w 2008 roku i zmienili nazwę na Palaye Royale w 2011 roku. Najbardziej znane utwory zespołu to „Morning Light”, „Mr. Doctor Man” czy „Lonely”, które gromadzą miliony wyświetleń na YouTube.

Palaye Royale określane jest przez brytyjskie media “najgorętszym zespołem 2018 roku”, który przebojem wdarł się na rynek muzyczny. Byli pierwszą grupą bez wytwórni, która zdobyła nagrodę MTV Musical March Madness (pokonując artystów pokroju Linkin Park). W 2019 roku zespół otwierał koncerty artystów takich jak Rob Zombie i Marilyn Manson, z którym Palaye Royale ruszyło w „Twins of Evil Tour”. Aktualnie zespół wyprzedaje solowe koncerty i kradnie show na każdym większym festiwalu.

Zespół nagrał swój czwarty pełnometrażowy album “Fever Dream”, wracając do swoich korzeni i komponując większość albumu na fortepianie. Rezultatem jest najodważniejsze i najbardziej wizjonerskie dzieło Palaye Royale do tej pory. Są na scenie od ponad dziesięciu lat, a ich popularność gwałtownie rośnie. Ich występy to solidny zastrzyk adrenaliny, a wszystko wskazuje na to, że będzie to najgłośniejsza trasa w ich karierze.

KUP BILET NA JEDEN Z KONCERTÓW PALAYE ROYALE – KLIKNIJ TUTAJ.

Polecane

Share This