Paluch do Young Multiego: „Zamknij p***ę”

Poznański MC ostro atakuje Multiego.


2018.12.02

opublikował:

Paluch do Young Multiego: „Zamknij p***ę”

foto: P. Tarasewicz

Paluch od dawna należy do artystów najgłośniej krytykujących YouTuberów, którzy zabierają się za rap. Podczas sobotniego koncertu w warszawskiej Proximie raper ponownie wyraził swoją opinię na ten temat, atakując przy okazji Young Multiego.

Wielu tym kut****zom, którym się wydaje, że mogą z „Minecrafta” przeskoczyć tu i pi****lić: „Ej ziomek, ale ty masz zamkniętą głowę”. Ja mam, k***a, zamkniętą głowę, ty parówo? Naprawdę do mnie gadasz? Włodi dobrze zapytał tego kondoma, który stary raper ma zamkniętą głowę? Który? Chyba żaden. Chociaż tam paru bym znalazł, ale k***a gościu – zamknij p***ę – powiedział ze sceny Paluch.

Zdaniem Palucha internetowi twórcy związani z grami wideo „idą” w rap wyłącznie dla pieniędzy. – To nie ma nic wspólnego z hip-hopem. To są typy, które wpi***ją się tutaj przez modę. Cały ich odbiorca to jest odbiorca gier. Oni nie zostaną tu dłużej niż ich idol, który gra w te gierki i oni to oglądają. On pewnie zostanie, bo smród będzie się za nim ciągnął. Wielu kasztanów powie: „Ej, wy macie zamknięte głowy”. Gówno prawda, 10 lat temu robiłem newschool – skomentował.

Polecane

Share This