Paluch o Kizo, Tymku, Janie-rapowanie i Miłym ATZ

Artysta przyznał, że w czasie kwarantanny dograł się do kawałka jednego z tych raperów.


2020.04.12

opublikował:

Paluch o Kizo, Tymku, Janie-rapowanie i Miłym ATZ

fot. Karol Makurat / tarakum.pl

Odpowiadając wczoraj wieczorem na pytania fanów na Instagramie, Paluch nie tylko odniósł się do kwestii dezinformacji w temacie koronawirusa, ale pisał także o swoich kolegach ze sceny. Q&A nie było długie, dlatego fani zdążyli podać jedynie kilka ksywek, niemniej dzięki temu dowiedzieliśmy się m.in., że wkrótce możemy spodziewać się publikacji kawałka z gościnnym udziałem szefa BOR. Zapytany o to, czy nagra coś z Tymkiem lub Kizo, raper odparł: – Do jednego z tych panów dograłem zwrotkę w czasie kwarantanny. Do drugiego może kiedyś dogram.

Sprawdź też: Czy koronawirus ma drugie dno? Paluch odpowiada słuchaczowi

Kto wie, być może doczekamy się także kolejnej kooperacji Palucha z Miłym ATZ. Panowie poznali się przy okazji nagrywania przez Mordor Muzik, którego członkiem jest Miły ATZ, grime’owej wersji „Szamana”.

Młody ATZ kot. Znamy się od jakiegoś czasu przez nagrywkę z Mordorem. Nowy album kozak – skomentował Paluch, który najwyraźniej miał już możliwość usłyszeć zapowiadany na 29 maja album „Czarny swing”. Innym artystą, którego spropsował Paluch, jest Jan-rapowanie. Artysta nazwał jego ostatni krążek „Uśmiech!” „przyjemnym albumem, a samego Janka „dobrym nawijaczem”.

Polecane

Share This