Paluch: „Pezet w nowym wydaniu ro****dala”

Poznański MC propsuje Pezeta i mówi o obecnych relacjach z Fokusem.


2019.09.30

opublikował:

Paluch: „Pezet w nowym wydaniu ro****dala”

fot. P. Tarasewicz

Wracając z trasy Paluch lubi od czasu do czasu poświęcić czas, by odpowiedzieć na pytania fanów. Podczas ostatniej sesji Q&A raper przypomniał m.in., że jeszcze w tym roku do rąk fanów trafi album całego BOR Crew, opowiedział także o relacjach z Fokusem i odniósł się do nowej płyty Pezeta.

Zarówno Paluch jak i Fokus podkreślali już, że po ich beefie nie ma śladu. Paluch zapytany o swoje obecne relacje z reprezentantem Pokahontaz, odparł: – Od dawna nasze relacje są dobre. Czasami przecinamy się na trasie przy okazji koncertów i jest sympatycznie.

Poproszony o wyrażenie opinii na temat „Muzyki współczesnej” Pezeta szef BOR przyznał, że krążek zdecydowanie mu się podoba.

Bardzo ciekawy materiał. Świeży muzycznie i Pezet w nowszym wydaniu też roz****ala. Polecam sprawdzić ten album, bo jest to dowód na to, jak można się dobrze czuć w muzyce pomimo bardzo dużego doświadczenia – napisał Paluch.

Już w środę Palucha usłyszymy w nowym singlu Shelleriniego. Reprezentant WSRH zdradził, że w kawałku pojawi się również Sarius oraz gość-niespodzianka.

Polecane

Share This