Pani Nocy Justyna Steczkowska i Pani Księżyca Luna w magicznym duecie

Przysłowie o pracowitości powinno przyjąć nowe brzmienie: pracowita jak Luna.


2022.02.13

opublikował:

Pani Nocy Justyna Steczkowska i Pani Księżyca Luna w magicznym duecie

fot. mat. pras.

Ledwie tydzień temu ukazał się singiel „Wystarczy” a już dzisiaj kolejna piosenka. Tym razem jest to najbardziej magiczny duet polskiej sceny – duet z Justyną Steczkowską. Do piosenki powstał niezwykle klimatyczny mroczny teledysk kręcony w Krzywym Lesie.

Jakby tego było mało, mijający tydzień przyniósł także drugą piosenkę z udziałem Luny. Wokalistka pojawiła się w przepięknej piosence o przyjaźni w duecie ze słodką Marie.

Dziewczyny poznały się i nagrały tę piosenkę jeszcze w ubiegłym roku. Śpiewają o sobie samych – o dwóch dziewczynach mających swoje własne, bardzo różne od siebie światy. Niby tak wiele ich różni, ale wystarczy jeden gest, aby zrodziło się coś pięknego. Wbrew temu, że stawia się je naprzeciwko siebie jako konkurentki – Luna i Marie stają ramię w ramię i łączą talenty. Świat z miejsca docenił tę postawę i dziewczyny trafiły na okładkę i pierwsze miejsce playlisty New Music Friday Polska na Spotify. Na playliście znalazł się także wczorajszy duet „Nie mój sen”.

Artystki zdradzają, że do piosenki powstał klip, który pięknie pokaże, która z nich zapukała do drzwi tej drugiej.

A już 15 lutego odbędzie się gala Bestsellerów Empiku, na której Luna wystąpi w roli nominowanej w kategorii Odkrycie Roku.

Polecane

Share This