„Panowie, jeśli nie ssiecie kuta*ów na parkingu…” – Dua Lipa zaskoczona homofobicznymi komentarzami DaBaby

Rapera wspiera min. T.I., który twierdzi, że jego zachowanie można porównać do otwartości Lil Nas X


2021.07.29

opublikował:

„Panowie, jeśli nie ssiecie kuta*ów na parkingu…” – Dua Lipa zaskoczona homofobicznymi komentarzami DaBaby

fot. P. Tarasewicz / CGM.PL

Dua Lipa jest zaskoczona i przerażona homofobicznymi komentarzami DaBaby, które usłyszeli fani rapera zgromadzeni podczas jego występu na Rolling Loud w Miami. Podczas jednej z przerw między numerami DaBaby krzyczał do tłumu:

– Jeśli okazało się dziś, że nie masz HIV lub AIDS zapal latarkę w swoim telefonie. Dziewczyny, jeśli wasze ci*ki pachną wodą, zapalcie latarkę w swoim telefonie. Panowie, jeśli nie ssiecie kuta*ów na parkingu, zapalcie latarkę w swoim telefonie.

Dua Lipa, która nagrała z DaBaby w 2020 roku numer „Levitating” wyraziła swoje zaniepokojenie słowami rapera:

– Naprawdę nie rozpoznaję w nim osoby, z którą miałam okazję współpracować. Wiem, że moi fani wiedzą, gdzie leży moje serce i że stoję w 100 procentach ze społecznością LGTBQ. Musimy zjednoczyć się, aby walczyć z piętnem i ignorancją wokół HIV/AIDS – napisała wokalistka.

Tuż przed tym jak DaBaby został skrytykowany przez Lipę, jego zachowanie skomentowała brytyjska organizacja charytatywna zajmująca się HIV i AIDS Terrence Higgins Trust. Przedstawiciele (THT) stwierdzili, że raper utrwala stygmatyzację i dyskryminację związaną z HIV i rozpowszechnia dezinformację na temat tej choroby.

DaBaby postanowił bronić swojego zachowania w serii 19 stories zamieszczonych na Instagramie.

– To co robię na żywo, jest dla publiczności podczas występu. Ktoś kto leży w łóżku z telefonem i obejrzy 5-6 sekundowy film, nie może tego zrozumieć poprawnie – mówił raper.

– Tym, którzy nie byli na koncercie proponuję się kur*a zamknąć – stwierdził DaBaby.

W jednym z filmów na Instagraie zachowania DaBaby bronił T.I., który stwierdził, że słowa rapera można porównać do otwartości Lil Nas X’a, który wypowiada się na temat swojej seksualności w swojej muzyce.

Polecane

Share This