Papa Roach i Hollywood Undead na wspólnym koncercie w Polsce

Sprzedaż biletów rusza już w piątek.


2019.10.30

opublikował:

Papa Roach i Hollywood Undead na wspólnym koncercie w Polsce

foto: mat. pras.

7 marca w Hali nr 2 MTP odbędzie się wspólny koncert Papa Roach i Hollywood Undead. Grupy zawitają do Poznania na zaproszenie agencji Live Nation Polska. Otwarta sprzedaż biletó ruszy w piątek o 9:00, wcześniej wejściówki będą mogli nabyć klienci banku Citi Handlowy oraz zarejestrowani użytkownicy LiveNation.pl.

Papa Roach to jeden z najważniejszych amerykańskich zespołów rockowych. Powstał w 1993 roku w Kalifornii. W 1997 roku ukazała się ich debiutancka płyta „Old Friends from Young Years”, a 3 lata później „Infest” z ich najbardziej znanym utworem – „Last Resort”. Na początku 2019 roku zespół podzielił się z nami swoim dziesiątym albumem – „Who Do You Trust?”. Muzyka Papa Roach ewoluuje, ale wciąż ma w sobie coś z oldschoolowego grania.

Hollywood Undead to rapcore’owy zespół pochodzący z Los Angeles. Ich debiutancki album ukazał się w 2009 roku, a zespół szybko zdobył sporą rzeszę fanów. Ich ostatnim krążkiem jest „V” z 2017 roku. Obecnie muzycy pracują nad nową, szóstą w ich dyskografii płytą. Niedawno ukazał się singiel „Already Dead”.

Polecane

Share This