Paramore przedstawiają „C’est Comme Ça”

To już trzeci utwór z wyczekiwanego albumu grupy


2023.01.14

opublikował:

Paramore przedstawiają „C’est Comme Ça”

Paramore prezentują nową, elektryzującą piosenkę „C’est Comme Ça”. To już trzeci utwór z wyczekiwanego albumu rockowej formacji „This is Why”. Płyta ukaże się 10 lutego.

Tytuł „C’est Comme Ça” z francuskiego znaczy „jest jak jest”. – Próbuję uwolnić się od uzależnienia od narracji o przetrwaniu – wyjaśnia Hayley Williams. – Myśl o nieuchronnej zagładzie jest dla mnie mniej katastrofalna niż brak wiedzy o przyszłości lub mojej w niej roli. Ja i chłopaki jesteśmy na dużo bardziej stabilnych etapach w naszym życiu, a jednak jakoś trudno mi się do tego dostosować.

Nagrodzone Grammy trio ujawniło swoje plany dotyczące nowego albumu we wrześniu wraz z wydaniem tytułowego utworu „This Is Why”. Singiel obecnie wspina się na listy przebojów na całym świecie (numer 2 w Alternative Radio), a zespół zadebiutował w popularnym programie „Tonight Show Starring Jimmy Fallon”.

Wiosną 2023 roku rozpocząć światową trasę „This is Why”, która rozpocznie się w Ameryce Południowej, by później przenieść się do Wielkiej Brytanii a następnie Ameryki Północnej.

Kiedy Paramore ujawnili w styczniu 2022 roku, że znów nagrywają, reakcja fanów muzyki na całym świecie była natychmiastowa i entuzjastyczna. Od ostatniego, nagrodzonego Grammy, multiplatynowego albumu „After Laughter” Hayley Williams wydała dwa bardzo dobrze przyjęte, solowe albumy, a Paramore stali się bardziej popularni niż kiedykolwiek.

W ciągu ostatnich kilku lat wpływy i popularność Paramore wzrosły, ponieważ era streamingu organicznie doprowadziła ich do pozycji jednego z największych zespołów rockowych na świecie. Kapela, którą założyli nastolatkowie z Tennessee, w ciągu 20 lat wyrosła z młodzieńczych outsiderów na prawdziwe ikony popkultury, przenikając muzyczny krajobraz i inspirując kolejne pokolenia.

Tagi


Polecane

Share This