Paris Paloma zapowiada debiutancki album i śpiewa razem z 300 fankami

Minął rok od premiery singla “Labour”


2024.04.03

opublikował:

Paris Paloma zapowiada debiutancki album i śpiewa razem z 300 fankami

Minął rok od premiery singla “Labour”, dzięki któremu Paris Paloma stała się gwiazdą TikToka i głosem wielu młodych kobiet majacych dość emocjonalnej pracy na rzecz swoich partnerów. Dziś, za pomocą nowej wersji singla artystka zapowiada premierę debiutanckiego albumu “Cacophony”, który ukaże się 30 sierpnia nakładem wytwórni Nettwerk. “Labour (The Cacophony)” to remiks wykorzystujący nagrania fanek z mediów społecznościowych. Z materiałów wideo powstał ponad trzystuosobowy chór.

“Labour” to osobista historia, która w folk-popowej aranżacji Paris Palomy stała się hymnem w mediach społecznościowych. Utwór został odsłuchany ponad 100 milionów razy na Spotify, wdarł się na oficjalną listę przebojów UK Singles Chart i US Billboard Chart oraz stał się ścieżką dźwiękową dla dziesiątek tysięcy TikToków.

Oryginalna wersja utworu znajdzie się na albumie długogrającym “Cacophony”. To materiał, który opiera się przede wszystkim na głęboko przemyślanych tekstach, w których Paris Paloma opowiada historie podkreślające podobieństwa między przeszłością, a teraźniejszością, inspirowane zarówno fantazją, jak i prawdziwymi doświadczeniami. To jej własna perspektywa na tematy miłości, żalu, śmierci i władzy. Od czułych i łamiących serce piosenek po numery wzniosłe, agresywne i mściwe, jej eteryczne brzmienie czerpie z mrocznego popu, folku i indie, tworząc całość, która przywołuje coś pierwotnego, potężnego i z natury kobiecego. Na albumie znajdą się m.in. poprzednie singla, “My Mind (Now)” i “Drywall”. Czerpiąc z romantyzmu, fantastyki czy mitologii, Paris pisze historie prawdziwych kobiet i na każdym kroku podkreśla konieczność walki z nierównościami.

Dzięki temu połączeniu zainteresowań i wartości, artystka zbudowała mocną więź ze swoimi fankami, a jej elokwencja i barwny styl opowiadania przekłada się również na wyjątkowe koncerty, co mieliśmy okazję zobaczyć zeszłej jesieni w Warszawie.

Polecane

Share This