„Peaky Blinders”? Nie, to nowye wcielenie reprezentantów GM2L


2021.09.24

opublikował:

„Peaky Blinders”? Nie, to nowye wcielenie reprezentantów GM2L

fot. mat. pras.

„Stul pysk” to kolejna nowość od GM2L. Tak jak w przypadku utworu pt. „Szyby”, w najnowszym numerze udzieliło się czterech reprezentantów labelu. Gospodarzem numeru jest Bibic, który ma na swoim koncie udział w hitowych „Szybach”, a jego debiut w barwach GM2L przypadł na świetnie przyjęty singiel „Cargo”. Nowy kawałek jest skierowany do osób, które pokazały swoją prawdziwą twarz i zero wsparcia po odejściu ojca rapera.

Poza wymienionym wcześniej Bibicem, swoje wersy w „Stul pysk” dołożyli Kronkel Dom, Kazior i Francuz Mordo. Raperzy podkreślają, że pierwszy raz wystąpili w tak stylizowanym (popatrzcie na zdjęcie ilustrujące tekst i przyznajcie, że od razu mieliście skojarzenia z „Peaky Blinders”) klipie, dlatego te nagrania były dla nich zupełnie nowym doświadczeniem. Panowie na planie wideo świetnie się bawili, jednak nie zabrakło niebezpiecznych sytuacji.

Podczas nagrywek jazdy konnej, koń, na którym jechał Kronkel, zauważył pole trawy i zaczął przyspieszać. Kronkel poczuł się rodzonym jeźdźcem do momentu, kiedy zdał sobie sprawę, że nie umie jeździć i robi to pierwszy raz w życiu. Musiał zeskoczyć z konia, co nie wyglądało dobrze. Na szczęście nic się nie stało – opowiada Bibic.

Polecane

Share This