Peja gościem Mateusza Gesslera: Spowiedź, jeszcze nie testament


2020.10.11

opublikował:

Peja gościem Mateusza Gesslera: Spowiedź, jeszcze nie testament

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Kiedyś było dużo szaleństwa i improwizacji, a jak jest teraz? O drodze do wytrzeźwienia, współczesnym hipsterstwie w rapie i popełnionych błędach. Jakie wartości przekazuje swoim dzieciom? Dlaczego najważniejsza jest dla niego autentyczność? Posłuchajcie, co tym razem zgotował Mateusz Gessler – czytamy na kanale newonce. Wywiad Mateusza Gesslera z Rychem możecie obejrzeć poniżej.

SPRAWDŹ TAKŻE: Pamiętacie, jak Peja spalił koszulkę Prosto? Raper mówi nam, jakie miał wówczas relacje z Sokołem

Rychu Peja nagrał z Young Igim, teraz pół sceny z nim nagrywa – tak z perspektywy czasu Peja ocenia współpracę z Igim na płycie „25_godzin”. Swego czasu Rychu spotkał się z dużą krytyką ze strony słuchaczy za nagrywkę z obecnym zawodnikiem Def Jamu. Jeszcze więcej negatywnych opinii pojawiło się przy okazji współpracy poznańskiego weterana z Young Multim. W rozmowie z Proceente Peja nie ukrywa, że nabrał sympatii do autora „Nowej fali” przez jego konflikt z Paluchem.

Zostałem fanem Multiego po numerze Palca ze Szpakiem, gdzie były wersy o nim – deklaruje Rychu.

Poniżej znajdziecie fragment naszej rozmowy z Peją przeprowadzonej przy okazji premiery „Black Albumu”. Już wkrótce cała rozmowa Proceente z Rychem.

 

Polecane

Share This