Peja gościem młodego rapera ze Stanów


2021.02.07

opublikował:

Peja gościem młodego rapera ze Stanów

fot. Karol Makurat / tarakum.pl

Peja zdecydowanie należy do czołówki polskich raperów pod względem zagranicznych współprac. Warto tutaj podkreślić, że artysta nie tylko zaprasza MC’s spoza Polski na swoje płyty, ale otrzymuje również oferty od nich. Tym razem poznańskiego weterana zaprosił pochodzący z Teksasu raper. Yung Knxw. Efekt ich współpracy w postaci utworu „Riches” trafi do sieci 10 lutego.

Już niebawem światło dzienne ujrzy singiel Yung Knxwa, młodego rapera z Houston z moim gościnnym udziałem. Thx for the invitation – napisał Peja, nazywając gospodarza kawałka nową generacją Geto Boys.

Kooperacja z Peją będzie pierwszą zagraniczną współpracą w karierze amerykańskiego MC. Warto zaznaczyć, że „Riches” będzie także pierwszym singlem zapowiadającym jego płytę.

Sprawdź także: Fazi do Kaczora BRS: „To co mi od***bałeś to c**j, ale z Peterem przegiąłeś”

Peja podzielił się w tym tygodni z fanami smutnym spostrzeżeniem. Jego ubiegłoroczna epka „AR-15” wróciła na Olis dzięki sprzedaży zaledwie kilku egzemplarzy (45. pozycja w ostatnim notowaniu).

Cienki ten OLiS jak barszcz. Sprzedaż pada na cyce. Żeby wrócić do 50-tki z kilkoma sztukami limitki, które zostało na sklepie. Ludzie mają coraz mniej pieniędzy co oczywiście zrozumiałe. Artystów czeka druga i trzecia fala kryzysu. Nie twórczego, ale finansowego – ocenił artysta.

W 2020 Rychu wydał aż trzy płyty – „Black Album” oraz epki „2050” i wspomniane „AR-15”. Na ten rok artysta wspólnie z Magierą szykują epkę „Ricardo”, która ukaże się pod koniec kwietnia oraz kolejny longplay, który ma się pojawić na rynku w drugiej połowie roku.

Polecane

Share This