Peja i Pezet łączą siły w „Smaku życia”

Rychu nie kazał fanom czekać na premierę albumu.


2021.05.19

opublikował:

Peja i Pezet łączą siły w „Smaku życia”

fot. P. Tarasewicz / CGM.PL

Odpowiadając przed kilkoma dniami na pytania fanów Peja zapowiedział, że w piątek, czyli w dniu sklepowej premiery albumu „Ricardo” do sieci trafi kolejny klip promujący krążek. Raper zdradził wówczas, że prawdopodobnie jeszcze przed piątkiem udostępni kolejny odsłuch. Tak też się stało, dzięki czemu fani czekający na „Smak życia”, kawałek, do którego Rychu zaprosił Pezeta, nie muszą czekać do piątku i mogą zapoznać się z nim już teraz.

„Smak życia” to trzeci ujawniony numer z nowego krążka Rycha i Magiery. Wcześniej mogliśmy zapoznać się z tytułowym kawałkiem oraz nagranym wspólnie z donGURALesko „Flow Must Go On”. Wczoraj w sieci pojawił się także promomix całości.

Sprawdź także: Blacha i Bedoes przestali obserwować Sentino. Raper nazywa to „mega zj***ną opcją” i mówi, że to „niesmaczne”

Obok klipów Rychu chętnie komunikuje się ze swoimi fanami, stosunkowo często organizując sesje Q&A na instagramowym profilu. Jedna z nich trwa obecnie i przed chwilą jeden ze słuchaczy zapytał, czy Kobik jest dobrym raperem. Odpowiedź może niektórych zaskoczyć, Peja stwierdził bowiem, że Kobik to najlepszy raper jaki był lub jest w BOR.

Przypominamy, że Kobik opuścił szeregi BOR Records i związał się z Warnerem. Raper nadal jest jednak członkiem BOR Crew. Nowy krążek Kobika „BAZARR” ukaże się już w czwartek.

Polecane

Share This