Peja już słyszał nowy singiel Miley Cyrus i jest pod wrażeniem. Czas na Ciebie

Pierwsza zapowiedź "Endless Summer Vacation" już dostępna.


2023.01.13

opublikował:

Peja już słyszał nowy singiel Miley Cyrus i jest pod wrażeniem. Czas na Ciebie

fot. mat. pras.

Wielokrotnie platynowa artystka, autorka tekstów i pionierka Miley Cyrus wydała „Flowers”, pierwszy singiel z jej nadchodzącego, ósmego albumu studyjnego „Endless Summer Vacation”. Album będzie dostępny na całym świecie 10 marca. Część fanów może być zaskoczona, ale singiel w mediach społecznościowych promuje Peja. Artysta udostępnił zarówno na fanpage’u, jak i na swoim prywatnym profilu, gdzie dołączył emoji: 🤯🔥🔥🔥

W utworze „Flowers” Miley wypowiada się na temat miłości do siebie i własnej odwagi śpiewając te słowa: „Started to cry / But then I remembered / I can buy myself flowers / Write my name in the sand”. Dalej składa potężną daklarację: „I can love me better than you can”. Tematyka piosenki i szum wokół muzyki Miley przekonały fanów artystki, że rok 2023 będzie trwał pod znakiem Cyrus. Singlowi towarzyszy teledysk utrzymany w stylu „fashion:”, wymyślony przez Miley i wyreżyserowany przez Jacoba Bixenmana. Dyrektorem kreatywnym jest Stephen Galloway.

„Endless Summer Vacation” był zapowiadany przez Miley przy użyciu wielu materiałów wizualnych. Ujawniona została też okładka wydawnictwa, którą zdobi zdjęcie wykonane przez Briannę Capozzi. Nad stroną kreatywną w całości czuwała Miley. Materiał na album „Endless Summer Vacation” został nagrany w Los Angeles. W produkcji wsparli Cyrus Kid Harpoon, Greg Kurstin, Mike WiLL Made-It i Tyler Johnson. Miley opisuje dzieło jako swój list miłosny do Los Angeles.

„Endless Summer Vacation” będzie dostępny na całym świecie zarówno w wersji cyfrowej, jak i w sklepach stacjonarnych w wielu konfiguracjach fizycznych.

Polecane

Share This