Peja na zakończenie lata w Ostródzie


2013.08.22

opublikował:

Peja na zakończenie lata w Ostródzie

Ostródzka hip-hopowa inicjatywa CTown Rap nabiera rozpędu. Po koncertach DonGURALesko, Małpy i Rovera w ramach cyklu 30 sierpnia wystąpi Peja.

Organizatorem koncertów jest pochodzący z Ostródy ToMZeT. Nasza impreza się rozwija, pojawia się coraz więcej lokalnych projektów, które swoim poziomem cieszą ucho słuchaczy, zależy nam na wspieraniu młodych raperów – komentuje ToMZeT. Przed gwiazdami wystąpili już tacy artyści jak Olszak, zabrzański raper NWKBZK, Dąbroch i Broda, ale na szczególną uwagę zasługuje morąski raper Pat, który już prezentuje bardzo wysoki poziom artystyczny. Cieszę się, że Peja zgodził się zagrać z nami i mam nadzieję, że występujące przed legendą supporty, o których poinformujemy już wkrótce staną na wysokości zadania.

{reklama-hh}

Plany rozwoju imprezy są dość szerokie, do końca roku ToMZeT zapowiada  jeszcze cztery koncerty, na pewno po świetnie przyjętym koncercie do Ostródy wróci kielecki raper Rover, ale można się także – według zapewnień organizatora. – spodziewać Bisza, Zeusa i wielu innych ciekawych artystów. W przyszłym roku impreza ma zyskać miano festiwalu i maja się na niej pojawić także zagraniczni artyści.

Polecane

Share This