Peja w klipach Kroolika Underwood i Śliwy

Są teledyski do utworów "Fabryka hitów" i "Ostatnia deska ratunku".


2012.08.26

opublikował:

Peja w klipach Kroolika Underwood i Śliwy

Artyści związani z RPS Enterteyment nie znajdują czasu na oddech. Właśnie w sieci pojawiły się dwa nowe klipy do utworów „Ostatnia deska ratunku” Śliwy oraz „Fabryka Hitów” Kroolika Underwood. Gościnnie w obu obrazach pojawił się Peja.

„Ostatnia deska ratunku”  to trzeci klip promujący mój debiut, czyli wydaną 17 marca płytę „Pełen etat” – mówi Śliwa. – Obraz powstał do ważnego dla mnie kawałka, gdyż pojawia się w nim także Peja. Za całość odpowiedzialna jest ekipa IXLITER FILMY, udało nam się stworzyć naprawdę ciekawy scenariusz – dodaje muzyk.

Debiut Śliwy zatytułowany „Pełen etat” jest dostępny od 17 marca. Na płycie nie zabrakło ciekawych gości takich, jak m.in.: Kobra, Bezczel, Kubieszew, RPS, Vixen, Gandzior czy choćby Kroolik Underwood. Młodego rapera od strony producenckiej wspierali DJ. Decks (realizacja) oraz Hirass (produkcja muzyczna).

Drugi z najnowszych teledysków, to klip do utworu „Fabryka Hitów”, który pochodzi z wydanej 23 czerwca płyty Kroolika Underwood zatytułowanej „Gentleman Flow” – Cieszę, że zostałem zaproszony jako gość właśnie do tego kawałka – mówi Peja. – Po dwóch latach istnienia RPS Enterteyment, trochę z przymrużeniem oka, pozwolę sobie powiedzieć, że utwór ten ma dla mnie wymiar symboliczny – dodaje.

Zarówno album „Pełen etat” Śliwy, jak i „Gentelman Flow” Kroolika Underwood zostały wydane nakładem RPS Enterteyment. – To czarne konie naszej wytwórni – mówi Peja, właściciel firmy. – Cieszę się, że mogę wspierać tych świetnych artystów i że zostałem przez nich zaproszony jako gość do utworów „Ostatnia deska ratunku” i „Fabryka Hitów” – dodaje.

Polecane

Share This