Peja wskazał najlepszego rapera, jaki był kiedykolwiek związany z BOR

Podzielacie wybór Rycha?


2021.05.16

opublikował:

Peja wskazał najlepszego rapera, jaki był kiedykolwiek związany z BOR

fot. P. Tarasewicz / CGM.PL

Już w piątek na rynku pojawi się „Ricardo”. Pierwotnie Peja i Magiera chcieli nagrać epkę i wydać ją w marcu, potem z racji na problemy zdrowotne premierę przesunięto na kwiecień, a finalnie na maj. Wydawnictwo zdążyło się w tym czasie rozrosnąć i zamiast epki słuchacze dostaną pełnowymiarowy album. Peja nie wykluczał niedawno, że być może przed końcem 2021 wydadzą z Magierą kolejny krążek, ale póki co skupia się na promocji nowego materiału. W piątek w sieci pojawił się klip do singla „Flow Must Go On” z donGURALesko. Tydzień wcześniej poznaliśmy tytułowy kawałek „Ricardo”.

Obok klipów Rychu chętnie komunikuje się ze swoimi fanami, stosunkowo często organizując sesje Q&A na instagramowym profilu. Jedna z nich trwa obecnie i przed chwilą jeden ze słuchaczy zapytał, czy Kobik jest dobrym raperem. Odpowiedź może niektórych zaskoczyć, Peja stwierdził bowiem, że Kobik to najlepszy raper jaki był lub jest w BOR.

Przypominamy, że Kobik opuścił szeregi BOR Records i związał się z Warnerem. Raper nadal jest jednak członkiem BOR Crew. Nowy krążek Kobika „BAZARR” ukaże się już w czwartek.

Sprawdź także: 18 raperów w kawałku dedykowanym Dawidziorowi

Polecane

Share This