Piersi do Pawła Kukiza: „No cóż… trzeba było pozostać starym punkowcem”


2021.08.13

opublikował:

Piersi do Pawła Kukiza: „No cóż… trzeba było pozostać starym punkowcem”

foto: Artur Rawicz / mfk.com.pl

Po środowym głosowaniu, w którym Paweł Kukiz poparł forsowane przez Prawo i Sprawiedliwość na byłego wokalistę Piersi wylała się fala krytyki m.in. ze strony byłych kolegów z branży muzycznej. Grupa, z którą Kukiz rozstał się w 2013 roku obrywa rykoszetem, ponieważ nie wszyscy odnotowali jeszcze, że wokalisty dawno już nie ma w zespole. Piersi opublikowały oświadczenie, w którym podkreślają, że nie mają nic wspólnego z obecną działalnością Pawła Kukiza.

Szanowni Państwo, z wielką przykrością czytamy i słuchamy wszystkie komentarze, jakie rykoszetem odbijają się na zespole Piersi, na skutek działań byłego wokalisty zespołu, obecnie posła RP.

Chcemy przypomnieć, że zakończony proces sądowy (2015-2017), który był wynikiem pozwu Pawła Kukiza, zakończył się przyznaniem prawa do nazwy obecnym muzykom zespołu Piersi i Paweł Kukiz od tego czasu nie ma nic wspólnego z naszym zespołem. Pojawiające się artykuły czy wypowiedzi, że jakoby wokalista zespołu Piersi przyczynił się do przegłosowania czegokolwiek w sejmie jest stwierdzeniem błędnym. Bardzo prosimy o nazywanie rzeczy po imieniu, czyli: BYŁY WOKALISTA ZESPOŁU PIERSI lub najlepiej Poseł Kukiz.

No cóż… trzeba było pozostać starym punkowcem 🙁 – czytamy w oficjalnym komunikacie grupy.

Polecane

Share This