Pierwszy polski raper przekroczył miliard odtworzeń na platformie Spotify


2021.04.06

opublikował:

Pierwszy polski raper przekroczył miliard odtworzeń na platformie Spotify

foto: mat. pras.

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o tym, że Bedoes i Quebonafide przekroczyli milion obserwujących na platformie Spotify, dołączając do jedynego dotychczasowego milionera -Taco Hemingwaya. Teraz Taco ucieka konkurentom w innej kategorii – raper został pierwszym polskim artystą, którego utwory odtworzono na tej platformie miliard razy.

Fanpage Obliczenia i analizy w rapie informuje, że łączna liczba streamów utworów z udziałem Taco wynosi 1 074 120 867. 86,5 procenta to piosenki Taco i Taconafide, 13,5 procenta to featy. – Na ten moment wyświetlenia Filipa przekraczają prawie 1,5-krotnie wszystkie odtworzenia Quebonafide – informują Obliczenia i analizy w rapie.

Sprawdź także: Steez w znakomity sposób komentuje wpis prezydenta na temat Krzysztofa Krawczyka

Taco Hemingway jest liderem łącznej liczby odtworzeń, ale kilka dni temu stracił rekord streamów w ciągu doby na rzecz Maty. „Patoreakcja” jest od kilku dni utworem, który w ciągu 24 godzin od premiery doczekał się największej liczby odtworzeń w Spotify. Utwór Maty streamowano 643 846 razy. Dotychczas najlepszy wynik należał do „Polskiego tanga” Taco i wynosił 578 301.

Polecane

Share This