Steez w znakomity sposób komentuje wpis prezydenta na temat Krzysztofa Krawczyka


2021.04.06

opublikował:

Steez w znakomity sposób komentuje wpis prezydenta na temat Krzysztofa Krawczyka

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Kojarzycie to uczucie kiedy palniecie jakąś głupotę szybciej niż pomyślicie i jest już za późno, żeby się z niej wycofać? Od wczoraj to uczucie musi towarzyszyć Andrzejowi Dudzie, który chciał pewnie dobrze ale wyszło jak zwykle. A że poszło już w świat, to nie za bardzo da się z tym coś zrobić.

– Odszedł Krzysztof Krawczyk. Młodzi może lekceważą taką muzykę albo nawet nie znają, ale nie ma wątpliwości, że jakiś rozdział w polskiej muzyce i rozrywce się zamknął. Z pewnością był Postacią. Tacy Artyści odchodzą ale nie umierają. Żyją w swojej twórczości. RiP – napisał na Twitterze Duda.

Fragment o „młodzieży lekceważącej taką muzykę” szybko podchwyciła młodzież i w kometarzach pod postem prezydenta dała wyraz swojemu niezadowoleniu.

– Znam piosenki Krawczyka lepiej niż ty konstytucję – napisała jedna z internautek. Podobnych wpisów jest tam naprawdę dużo.

SPRAWDŹ TAKŻE: Młodzi odpowiadają na słowa prezydenta: Znam piosenki Krawczyka lepiej niż ty konstytucję

Suchej nitki na prezydencie nie zostawił także Steez z PRO8L3Mu. Opublikował on na swoim story post Dudy – zamienił w nim ikonkę prezydenta n aikonke klauna i napisał

– Poprawiłem tylko avatara i wszystko się już zgadza z tym tweetem. Stary avatar proponuję „RiP” – napisał producent…

Polecane

Share This