Pih i Fabuła w trasie


2010.04.02

opublikował:

Pih i Fabuła w trasie

Imprezy z udziałem Piha – białostockiego rapera, którego ostatni album pt. „Kwiaty Zła” wydany w grudniu 2008 roku osiągnął status „Złotej Płyty”, oraz białostockiej Fabuły promującej swój legalny debiut „Dzieło Sztuki” w najbliższych tygodniach odbędą się kolejno w:

10.04.10 – Jelenia Góra @ UFO – PIH

16.04.10 – Wałbrzych @ K10 – PIH Fabuła

17.04.10 – Kędzierzyn-Koźle @ F1 – PIH Fabuła

21.04.10 – Wrocław @ Pasja – PIH Fabuła

23.04.10 – Prudnik @ Milenium – PIH Fabuła

24.04.10 – Racibórz @ Ozon – PIH Fabuła

01.05.10 – Jaworzno @ Incognito – PIH

Więcej informacji o każdym z koncertów znajdziecie na stronie www.TrasaPiha.pl

Jest to pierwsza trasa koncertowa współorganizowana przez wytwórnie muzyczną Step Records. Dlatego też organizator przygotował na tą okazję specjalną niespodziankę! Każdy kto zakupi bilet w przedsprzedaży w cenie 25zł lub w klubie w cenie 30zł, otrzyma GRATIS rewelacyjny, dwupłytowy album Piha pt. „Kwiaty Zła”!!!

Jeżeli jeszcze nie posiadasz w swojej kolekcji tejże płyty, masz ku temu doskonałą okazję, aby sprawić sobie ten genialny krążek oraz pobawić się w doborowym towarzystwie!

Każdy z koncertów traktowany będzie z należytym profesjonalizmem i szacunkiem do fanów, a więc kluby zostaną wyposażone w sprzęt nagłośnieniowy wysokiej jakości, który zostanie obsłużony przez wykwalifikowanego akustyka.

Bilety na każdy z koncertów możecie nabyć na TrasaPiha.pl oraz w wybranych punktach w każdym z miast.

Jeśli chcesz aby w Twoim mieście odbył się koncert Piha oraz Fabuły pisz do nas na adres e-mail koncerty@steprecords.pl! Nie musisz być organizatorem ani właścicielem klubu! Ważne, że masz zajawkę i chcesz nam pomóc!

Polecane

Share This