Pih: „Myślę, że mecz będzie obfitował w bramki”

Share Tweet Na kilka godzin przed meczem Polski z Portugalią


2016.06.30

opublikował:

Pih: „Myślę, że mecz będzie obfitował w bramki”

Na kilka godzin przed meczem Polski z Portugalią pytamy Piha o to, jaki wynik spotkania przewiduje.

„Wydaje mi się, że będzie remis i dogrywka w karnych, a tam wygra
Polska. Ewentualnie wcześniej Lewandowski się odblokuje i będzie 1:0”, mówił niedawno w rozmowie z CGM.pl Abel. A z jakimi nastrojami podchodzi do dzisiejszego meczu Pih?„Mam nadzieję, że uda nam się awansować do półfinału”, przewiduje raper. „Coś czuję, że wreszcie zaskoczy Lewandowski, Milik będzie skuteczny. To jest ten czas”.

Pih przyznaje, że dopóki wynik jest korzystny, jest w stanie wybaczyć poszczególnym piłkarzom słabszą formę. „Lepsze to niż sytuacja, gdy reprezentacja gra ambitniej i wszystko jej wychodzi poza strzelaniem goli”, mówi. „Myślę, że szczęście jest wreszcie po naszej stronie”.

 

Zdaniem Piha wszystko rozstrzygnie się w 90 minutach gry. „Co więcej, podejrzewam, że mecz będzie obfitował w bramki”, uważa raper. Gdy pytamy go, jaki wynik typuje, odpowiada: „Myślę, że będzie 3:1 albo 3:2 dla Polski”.

Wynik Piha jest więc zupełnie inny od tego, który obstawiał niedawno w rozmowie z CGM.pl Abel . „Wydaje mi się, że będzie remis i dogrywka w karnych, a tam wygra Polska. Ewentualnie wcześniej Lewandowski się odblokuje i będzie 1:0”, mówił reprezentant Wielkiego Joł.

 

Polecane

Share This