Pih „przyłapany na wąchaniu”


2022.12.27

opublikował:

Pih „przyłapany na wąchaniu”

fot. P. Tarasewicz

Ostatnie dni to czas wzmożonej aktywności Piha. Raper wprowadził na rynek sygnowaną swoją ksywką whisky Sweet Empire, którą promuje singiel „Łzy Boga”. Teraz Pih odpala kolejny projekt – program kulinarny, w którym ma się skupić na degustowaniu whisky i potrawach, które serwować do tego trunku.

Na YouTubie pojawił się pilotażowy odcinek programu Przyłapany Na Wąchaniu, który Pih prowadzi wspólnie z kucharzem Bartoszem Łukaszewiczem.

Mordeczki, kilka słów tytułem wstępu… Przed wami odcinek 0, pilot, kto wie, może nowej serii (taką mam nadzieję) o whisky z perspektywy Piha. Video nagraliśmy w zasadzie na freestyle’u. Dzisiaj, przed premierą, po kolejnym obejrzeniu, wiem, co bym zmienił, co poprawił itd., ale tu nie o to chodzi. Razem z Bartkiem Łukaszewiczem chcieliśmy nagrać to na spontanie, żeby zobaczyć tak naprawdę, czy 1. jest zajawka, 2. potencjał w nas samych do tego typu rzeczy, 3. powiedzieliśmy sobie na wstępie, że jeżeli to siądzie, to przyjdzie czas na bardziej wyreżyserowane spotkania – zapowiada raper.

Tagi


Polecane

Share This