Pilichowski Band w Hard Rock Cafe

14 czerwca w warszawskim Hard Rock Cafe wystąpi Pilichowski Band.


2011.06.11

opublikował:

Pilichowski Band w Hard Rock Cafe

PEPSI ROCKS! presents Pilichowski Band

40 URODZINY HARD ROCK CAFE

Data: 14.06.2011

Miejsce: Hard Rock Cafe Warsaw, ul. Złota 59

Start: 21:30

Bilety: 15 zł (przedsprzedaż) / 25 zł (w dniu koncertu)

14 czerwca, w ramach cyklu Pepsi Rocks!, na scenie Hard Rock Cafe Warsaw zobaczymy polskiego mistrza basu – Wojtka Pilichowskiego. Tradycyjnie wystąpi on z muzykami, którzy współtworzą Pilichowski Band – Leną Romul, Tomaszem Świerkiem, Arturem Twardowskim oraz Tomkiem Mądzielewskim.

Tego dnia świętować będziemy także 40 Urodziny Hard Rock Cafe. W związku z okrągłą rocznicą istnienia marki Hard Rock zaplanowaliśmy dla Was urodzinowe atrakcje – 25% rabatu na wszystkie burgery oraz zakupy w Rock Shopie na kwotę powyżej 200 zł, a także urodzinowe desery lodowe dla tych, którzy przed kamerą złożą nam życzenia. Urodzinowe promocje i konkursy trwają także przez resztę maja i początek czerwca – na Facebooku wygrać możecie hard rockowe koszulki z najnowszej kolekcji Signature Series zaprojektowane przez Ringo Starr, vouchery na kolacje do Hard Rock Cafe oraz bilety na koncerty. Świętujcie z nami kochani, mamy już 40 rock`n`rollowych lat!

Wojtek Pilichowski pracuje jako muzyk od 1992 roku. Pierwszą solową płytę nagrał w 1994 roku. Do tej pory wydał ich osiem  (nakład wszystkich przekroczył 80.000 egzemplarzy) oraz cztery szkoły gry na gitarze basowej. Ostatni solowy, koncertowy album ukazał się zarówno w wersji audio, jak i DVD.

Jako muzyk sesyjny nagrał ponad 120 albumów, z czego większość z największymi gwiazdami polskiej sceny – w sumie kilka milionów nośników i kilka tysięcy koncertów.

 

Wojtek jest także uznanym wykładowcom gitary basowej prowadzącym najbardziej prestiżowe warsztaty w Polsce. Pilichowski był trzykrotnie nominowany do nagrody Polskiej Akademii Fonograficznej. Przez czytelników magazynu „Gitara i Bas” siedmiokrotnie wybrany najlepszym polskim basistą, czterokrotny laureat nagrody Play Box – przyznawanej przez Polskie Rozgłośnie Radiowe.

Od 2005 roku gości na festiwalach: Euro Bass Day (Włochy), European Bass Day (Niemcy), UK Bass Day, Bass Player Live (USA). Aktualnie działa w pięciu składach: Pilichowski Band, PiR2, Jan Bo, Rock Loves Chopin, Music Master: Chopin oraz Cichoński – Pilichowski Quartet.

W marcu 2010 roku ukazała się nowa, studyjna płyta Wojtka pod tytułem :”Fair of Noise”. Jest to jego dziewiąty, solowy album. Ukazaniu się płyty towarzyszyła trasa koncertowa obejmująca ok. 50 koncertów w całym kraju. W marcu 2011 roku odbyła się premiera koncertowej płyty Wojtka – jest to rejestracja koncertu, który odbył się w studio im. Agnieszki Osieckiej Programu Trzeciego Polskiego Radia.

Bilety do nabycia w sieciach Eventim, Ticketpro oraz eBilet.pl.

Więcej informacji, filmy i zdjęcia z koncertów Pepsi Rocks!, a także głosowanie na najlepszy zespół w ramach konkursu Pepsi Rock Battlefield 2011 znajdziesz na http://www.pepsirocks.pl .

Koncert tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich. W lokalu obowiązuje zakaz palenia tytoniu.

Organizatorem cyklu PEPSI ROCKS! w Hard Rock Cafe Warsaw jest Agencja PLEJ.

Polecane

Share This