Placebo w Polsce

Grupa będzie u nas świętować XX-lecie pierwszej płyty.


2016.03.16

opublikował:

Placebo w Polsce

29 października w warszawskiej hali Torwar wystąpi grupa Placebo. Zespół odwiedzi Polskę w ramach trasy z okazji XX-lecia premiery debiutanckiego albumu „Placebo”. Pierwsza część trasy „20 Years of Placebo” rozpocznie się w Danii 13 października a zakończy w Wembley Arena w Londynie 15 grudnia 2016.  Kolejne daty na 2017 rok będą ogłoszone później.

Powiem, że setlista obejmować będzie piosenki, co do których zarzekałem się, że już ich więcej nie zagram. Nadszedł czas, kiedy uświadomiliśmy sobie, co fani naprawdę chcą usłyszeć. Byli bardzo cierpliwi wobec nas… bardzo rzadko graliśmy nasze najbardziej komercyjne numery. Trasa z okazji 20. rocznicy wydaje się być dobrym momentem, by to zmienić. Taki mamy zamiar. To ma być specjalna trasa przygotowana pod kątem fanów, przy okazji której ponownie sięgniemy do naszego wcześniejszego materiału. Zatem… jeśli chcesz zobaczyć nas grających takie piosenki jak „Pure Morning” czy „Nancy Boy”, których nie graliśmy od prawie 10 lat i których prawdopodobnie już nie zagramy, lepiej przyjdź na nadchodzące koncerty. Mamy też kilka niespodzianek – droczy się z fanami lider Placebo Brian Molko.

Ceny biletów rozpoczynają się od 179 pln.

Tagi


Placebo w Polsce!

Placebo wystąpi w Warszawie w ramach trasy promującej płytę „Battle For The Sun”.

Ich każda płyta i trasa koncertowa poszerzała rzesze fanów. Grupa przez 15 lat istnienia udowodniła, ze zasłużenie piastuje tytuł jednego z najlepszych rockowo-alternatywnych zespołów na światowej scenie muzycznej.

Ostatni koncert Placebo w Polsce, który odbył się w czerwcu 2007 roku, spotkał się z rewelacyjnymi opiniami fanów i recenzjami dziennikarzy muzycznych.

Podczas koncertu listopadowego muzycy, z charyzmatycznym Brian’em Molko na czele, zaprezentują swój najnowszy krążek zatytułowany “Battle For The Sun”, który został wydany 8 czerwca.

Bilety na koncert w cenie 99 zl, 121 zl i 220 zl dostępne będą od 19 czerwca, od godz. 10.00 na LiveNation.pl oraz Eventim.pl. Od 26 czerwca bilety nabyć będzie można również w punktach sprzedaży Eventim (lista punktów dostępna na Eventim.pl).

Placebo, Torwar, Warszawa

19 listopada 2009

Tagi


Popularne newsy

Polecane

Share This