PlanBe i Sir Mich z premierowym kawałkiem i klipem

Ruszyła przedsprzedaż wspólnego albumu artystów.


2022.05.12

opublikował:

PlanBe i Sir Mich z premierowym kawałkiem i klipem

fot. Bartek M

Współpraca duetu PlanBe & Sir Mich wreszcie owocuje albumem. Już 24 czerwca światło dzienne ujrzy krążek o tytule „Flamingo”. Od dzisiaj we wszystkich serwisach streamingowych dostępny jest najnowszy, czwarty już, singiel zapowiadający ten projekt – „Kuloodporny”. Nowy utwór zaskakuje formą, a PlanBe pokazuje w nim swoje możliwości wokalne.

Singlowi towarzyszy bardzo symboliczny teledysk, zrealizowany w formie master shota przez Michała Palikota. W video pojawiają się komentarze, które znaleźć można pod poprzednimi materiałami autorstwa PlanaBe. Celem i zamysłem autorów obrazka było pozostawienie widza z pytaniem co oznacza tytułowy „Kuloodporny”.

Razem z preorderem płyty artyści zaprezentowali okładkę zbliżającego się wydawnictwa, którą przygotował Mrotek w oparciu zdjęcia autorstwa Kasi DSCLL Mikołowicz, a także ujawinili tracklistę albumu. Na krążku usłyszeć będzie można dobrze już znane single, takie jak „Marsjanin”, „Balon” (z gościnnym udziałem Young Igiego) czy „Bling Bling”, który w samym Spotify odsłuchany został już prawie 5 milionów razy.

Pełna tracklista prezentuje się następująco:

1. Marsjanin
2. Nietrwałe (feat. Klaudia Szafrańska)
3. LA
4. Balon (feat. Young Igi)
5. Kuloodporny
6. Bling Bling
7. Złe autorytety (feat. Wac Toja)
8. Vandale (feat. Catch Up)
9. Kameleon (feat. Mr. Polska)
10. Drogi gust (feat. Siles)
11. Warzone
12. Słodkie kłamstwa
13. Flash FM
14. Chłopaki z ferajny (feat. Miętha)
15. Gogeththem$$ (BONUS)
16. Blizny (BONUS)

Album dostępny jest solo lub w pakietach z merchem, składającym się z koszulki oraz czapki, w sklepie miejskamuzyka.pl. Każdy zamówiony egzemplarz w preorderze zawierać będzie prezent niespodziankę oraz autografy PlanaBe i Sir Micha.

Polecane

Share This