PlanBe w potężnym singlu z Young Igim

Przypominamy, że Planek zabierze dwójkę szczęściarzy na wycieczkę balonem.


2021.11.03

opublikował:

PlanBe w potężnym singlu z Young Igim

fot. Bartek M

Po kilkumiesięcznej wydawniczej przerwie PlanBe coraz bardziej się rozkręca. Niespełna miesiąc temu ukazał się pierwszy singiel z nowego projektu, szykowanego wspólnie z Sir Michem. „Marsjanin”, który został bardzo dobrze przyjęty przez słuchaczy oraz kolegów z branży, to otwarcie zupełnie nowego rozdziału w karierze, pochodzącego z Tomaszowa Lubelskiego artysty, jakim jest niewątpliwie zmiana wytwórni na Warner Music Poland.

Od premiery nowego utworu Planek jest bardzo aktywny w social mediach, udziela wywiadów, a także promowany jest kampaniami outdoorowymi. Kolejny etap powrotu nastąpił dzisiaj, a jego efektem jest singiel „Balon”. W tym potężnym rapowym numerze gościnnie pojawia się 1/3 składu OIO, jeden z najciekawszych przedstawicieli młodego pokolenia raperów – Young Igi.

Nowy kawałek, który wyprodukował oczywiście Sir Mich, dostępny jest w serwisach streamingowych, a towarzyszący mu teledysk obejrzeć można na oficjalnym kanale PlanaBe na YouTube.

W najbliższych dniach rozwiązany zostanie konkurs, który towarzyszył presave’owi tego utworu. PlanBe wybierze dwie osoby, które wspólnie z nim wezmą udział w locie balonem.

Polecane

Share This