Plastic: koncert promujący P.O.P

Dobra okazja by poznać zupełnie nowy, zaskakujący materiał


2009.10.02

opublikował:

Plastic: koncert promujący P.O.P

13 października 2009 w warszawskich Hybrydach odbędzie się koncert promujący najnowszy album zespołu Plastic P.O.P.

Plastic czyli Agnieszka Burcan i Paweł Radziszewski to zespół i duet producencki. Debiutancka płyta PLASTIC ukazała się w 2006 roku i była nominowana do Fryderyków w 2 kategoriach.

Zespół wystąpił na wielu prestiżowych festiwalach: Coke Live Music Festiwal, Nokia Trends Lab, Free Form Festival, finał Keep The Moment, Orange Warsaw Festival. Roisin Murphy, spośród wielu polskich artystów wybrała Plastic, do supportowania jej koncertu w Warszawie 12 Listopada 2008.

Za piosenkę „Lazy Day” Plastic otrzymał Grand Prix Pepsi Vena Music Festival 2008 pokonując ponad 700 zespołów z całego świata. Piosenka ta otwiera nowy album zespołu „P.O.P.”, który ukaże się 9 października 2009.

Plastic wystąpi z kilkuosobowym zespołem. Usłyszymy premierowe utwory z ich najnowszej płyty. To zupełnie nowe i zaskakujące brzmienie Plastic w innej niż dotychczas stylistyce. Ich muzyka jest prawdziwie eklektyczna. Grają z pozytywnym, energetycznym przesłaniem. Styl Plastic to charakterystyczne połączenie elementów akustycznych i elektronicznych, współczesnych i retro.

Na koncercie wielu interesujących gości, między innymi Wozz i Tomson (Afromental) i inne niespodzianki, ale przede wszystkim dużo dobrej muzyki i zabawy.

Bilety w cenie 15 PLN w przedsprzedaży (20 PLN w dniu koncertu) do nabycia w Hybrydach, ul Złota 7/9 oraz Shortcut Traffic Club, ul. Bracka 25

Tagi


Polecane

Share This