Plastic z klawiszowcem Moloko

Druga płyta duetu – interesujący goście i niespodzianki


2009.09.29

opublikował:

Plastic z klawiszowcem Moloko

Na nowym albumie zespołu Plastic pt.”P.O.P.” który  ukaże się 9 października 2009 gościnnie wystąpił ekscentryczny klawiszowiec Eddie Stevens (Moloko, Rosin Murphy,  Zero 7, Freak Power, Sia)

Na płycie znalazło się też sporo innych interesujących gości i niespodzianek. Specjalnym bonusem na płycie jest cover wielkiego przeboju Dire Straits „Money For Nothing”.

Plastic czyli Agnieszka Burcan i Paweł Radziszewski to zespół i duet producencki. „P.O.P.” to ich drugi album – zupełnie nowe i zaskakujące brzmienie Plastic w innej niż dotychczas stylistyce.

„P.O.P.” – Popular Ordinary Problems to opowieść o pokoleniu żyjącym na przełomie tysiącleci zawieszonym między wirtualnym a realnym życiem. Plastic grają z pozytywnym, energetycznym przesłaniem. Ich muzyka jest prawdziwie eklektyczna. Styl Plastic to charakterystyczne połączenie elementów akustycznych i elektronicznych, współczesnych i retro. Album promuje piosenka “Lazy Day” za którą zespół otrzymał Grand Prix Pepsi Vena Music Festival 2008 pokonując ponad 700 zespołów z całego świata.

www.plasticspace.com

www.myspace.com/plasticspace

Polecane

Share This