Plateau & Wojciech Waglewski (gościnnie) w Hard Rock Cafe

Pierwszy taki koncert


2010.11.02

opublikował:

Plateau & Wojciech Waglewski (gościnnie) w Hard Rock Cafe

2 listopada, w ramach cyklu Pepsi Rocks!, w Hard Rock Cafe Warsaw odbędzie się wyjątkowy koncert, będący pierwszą, przedpremierową odsłoną współpracy alternatywnej formacji Plateau z Wojciechem Waglewskim – liderem zespołu Voo Voo. Jej efektem jest czwarta płyta Plateau, której Waglewski jest producentem muzycznym. Album może być jedną z największych niespodzianek nadchodzącej jesieni i na razie jego zawartość utrzymywana jest w tajemnicy.

Właśnie podczas koncertu w Hard Rock Cafe usłyszeć będzie można efekty tej oryginalnej współpracy… Wiadomo, że Waglewski nie tylko wyprodukował materiał, ale również zagrał na tej płycie na gitarze i zaśpiewał. Podczas koncertu lider Voo Voo wystąpi z zespołem Plateau na scenie. Koncert w Hard Rock Cafe jest więc wyjątkową, bo pierwszą okazją do przedpremierowego posłuchania materiału z płyty, której premiera planowana jest na jesień…


Formacja Plateau istnieje na rynku już od 10 lat. Mają na koncie 3 albumy oraz ponad 450 koncertów. Są uważani za jedną z najlepiej wypadających formacji na żywo, z nieporównywalną energią sceniczną, o czym będzie można się przekonać na koncercie w Hard Rock Cafe.  Są autorami przebojów: „Nic nie pachnie jak Ty” (duet z Renatą Przemyk i pierwsze miejsce na Liście „Trójki”), „Igorek”, czy „Najbardziej”. Ich muzyka to połączenie gitarowego, alternatywnego grania z ironicznymi i szczerymi tekstami.

Koncert tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Organizatorem cyklu PEPSI ROCKS! w Hard Rock Cafe Warsaw jest Agencja PLEJ.

PEPSI ROCKS! presents Plateau & Wojciech Waglewski (gościnnie)

Data: 02.11.2010

Miejsce: Hard Rock Cafe Warsaw, ul. Złota 59

Start: 21:30

Wstęp: 20 zł (przedsprzedaż) / 25 zł (w dniu koncertu)

Polecane

Share This