Platic – „Living In The iWorld” w Basenie

Zespół zaprasza na koncert promujący nowy album.


2013.10.30

opublikował:

Platic – „Living In The iWorld” w Basenie

15 listopada w Klubie Basen odbędzie się koncert promujący nowy album zespołu Plastic „Living In The iWorld”. Krążek trafił do sprzedaży w tym miesiącu. Albumu można posłuchać w serwisie Deezer.

Plastic to formacja, która od dziesięciu lat konsekwentnie tworzy swój własny muzyczny przekaz. To zespół i duet producencki. W Basenie wystąpią w swoim koncertowym kilkuosobowym składzie.

„Living In The iWorld”  – to trzeci album zespołu Plastic – ciekawy, nienaiwny i nieoczywisty. Zrealizowany z rozmachem – od klubowych electro korzeni po filmowe, orkiestrowe brzmienia. Plastic postanowił „ugryźć” temat „i” pokazując, że zawsze online, z wyszukiwarką zamiast mózgu, podatni na wirtualne formy uzależnień wciąż jesteśmy analogowi, organiczni i zagubieni.

Plastic świętuje właśnie swoje 10-lecie. Debiutancki album “Plastic” (2006) – nominowany był do Fryderyków w dwóch kategoriach: Album Roku – Muzyka Klubowa i Nowa Twarz Fonografii. Na kolejnej płycie „P.O.P” (2009) gościnnie wystąpił ekscentryczny klawiszowiec Eddie Stevens (Moloko, Rosin Murphy, Zero 7, Freak Power, Sia), a bonusem do niej był cover wielkiego przeboju Dire Straits “Money For Nothing”.

Plastic

15.11 – Warszawa, Basen

Start: 21.00

Bilety 20/25 zł

 

Polecane

Share This