#PlenR Koncertowe Lato 2021 – największe polskie gwiazdy w Warszawie, Gliwicach, Poznaniu i Żywcu

Wśród gwiazd m.in. Paluch, KęKę i sanah.


2021.04.20

opublikował:

#PlenR Koncertowe Lato 2021 – największe polskie gwiazdy w Warszawie, Gliwicach, Poznaniu i Żywcu

fot. mat. pras.

Zimne napoje, wygodne leżaki, gorące promienie słońca na twarzy, a do tego wszystkiego muzyka na żywo, śpiewy pod samą sceną i poranne zakwasy od tańca? Stęskniliśmy się za letnimi festiwalami i koncertami, a jeśli wy też, to świetnie się składa, bowiem właśnie poznaliśmy szczegóły cyklu PlenR!.

Pozytywne wibracje i plenerowe szaleństwo to coś, czego chyba wszyscy teraz potrzebujemy. Cykl letnich koncertów w paru miastach Polski to kwintesencja tego, o co chodzi w wakacjach. Artyści, którzy rozgrzewają publiczność już od pierwszych utworów, pyszne jedzenie, świeże powietrze, idealnie chłodne wieczory i chillout z najbliższymi znajomymi. Wszystko to w maksymalnym bezpieczeństwie, a jednocześnie pełnej (muzycznej!) wolności.

Sprawdź także: Wyciekły dane dotyczące TikToka. Wiadomo ile czasu przed telefonami spędzają użytkownicy apki

Koncertyw w ramach cyklu PlenR odbędą się w Warszawie, Gliwicach, Poznaniu i Żywcu, więc rezerwujcie swoje weekendy dla rodzin, przyjaciół i znajomych bo w bezpiecznych warunkach będzie się działo! Z sanah bez wątpienia będzie jazz (byle znów nie padał deszcz), KęKę i Paluch rozbujają nas w hip-hopowych rytmach, Nocny Kochanek doda energii, BARANOVSKi jak zawsze rozczuli nasze serca, a Stachursky… Jak to Stachursky, zabierze nas w podróż do innego wymiaru razem ze swoją „Doskozzzą”.

– Najlepsze party tego lata tak blisko, a jednocześnie… tak bezpiecznie daleko! W specjalnych, PlenRowych maseczkach, przy ochronie pilnującej czy wszystko gra, no i wszechobecnych płynach dezynfekujących – to nasza PlenRowa rzeczywistość. Szykujcie kremy z filtrem, kolorowe maseczki, szorty i lniane koszule. Doskonały mix gatunków muzycznych, świeżego powietrza, wolności, emocji, radości z normalnego koncertowania na zielonej trawie w parku miejskim – zachęcają organizatorzy.

Bilety na PlenR do nabycia od 22.04 na goingapp.pl oraz eventim.pl. Ze względów bezpieczeństwa liczba wejściówek mocno ograniczona

Rozpiska koncertów:

GLIWICE, Summer Arena
• SANAH, 3 lipca
• PALUCH, 9 lipca
• BARANOVSKI, 30 lipca
• KĘKĘ, 27 sierpnia
WARSZAWA, Letnia Scena Progresji/Gramy doWoli
• NOCNY KOCHANEK, 19 czerwca
• STACHURSKY, 16 lipca
POZNAŃ, Skwerplay
• KĘKĘ, 8 lipca
ŻYWIEC, Amfiteatr pod Grojcem
• SANAH, 27 czerwca

Polecane

Share This