Płyta Mrokasa już w sklepach

Do sprzedaży trafił album "Luxus Na Raty".


2013.07.10

opublikował:

Płyta Mrokasa już w sklepach

„Luxus Na Raty” to mocny album o pozytywnym zabarwieniu. Selekcja beatów, jakie wybrał artysta, ukazuje ciągłą potrzebę rozwoju i eksperymentów wokalnych/muzycznych, bez których Mrokas nie potrafi żyć. Na płycie znajdą się produkcje czołowych producentów polskiej sceny muzyki miejskiej. Usłyszycie takie nazwiska jak Donatan, Julas czy SoDrumatic. Obok nowoczesnego rapu z klimatem nie zabraknie wpływów muzyki elektronicznej oraz reggae/dancehall.

{reklama-hh}

„Od zawsze fascynowała mnie zabawa wokalem, ograniczanie się w nawijaniem przez lata pod tempo 90 bpm było by dla mnie po prostu nudne. Nie lubie nudy: byłem i jestem wielkim fanem takich artystów jak Lord Kossity, Buju Banton czy Busy Signal. Barwa mojego głosu kierowała mnie na ten cel już za czasów Aifam. Teraz nadszedł moment w którym mam warunki, aby robić muzykę, której nie do końca będzie się dało zaszufladkować – jestem zadowolony ze swojego rozwoju” – mówi Mrokas.

Mrokas do współpracy zaprosił samych dobrze znanych kolegów z branży. Usłyszycie głosy takich artystów jak: Kubiszew, Rafi, Bezczel, Koni, Waber, Bas Tajpan, Robako, Kroolik Underwood czy pochodzący z Londynu – jamajski nawijacz: Deadly Hunta. Mrokas lubi gdy w muzyce jak i w życiu jest harmonia i równowaga – zarówno w życiu jak i na płycie nie mogło zabraknąć kobiet! Swoimi chóralnymi wokalizami zaszczyciły go M.Sista & Jolly, a mocnym, oryginalnym głosem kilka refrenów zaśpiewała solistka Aga Czyż.

Polecane

Share This