Płyty Maty nie ma, za to jest „M”

Krok w stronę zagranicznej kariery?


2023.05.26

opublikował:

Płyty Maty nie ma, za to jest „M”

fot. YouTube

Dziś na sklepowych półkach i w serwisach streamingowych miał się pojawić nowy album Maty zatytułowany „<33”. Na sobotę raper zaplanował imprezę na Plaży Poniatówka w Warszawie, ale nie dostał zgody na jej przeprowadzenie, co prawdopodobnie wpłynęło na decyzję o zmianie premiery. Kiedy finalnie ukaże się nowy album, nie wiadomo. Na razie raper zaprosił fanów na imprezę urodzinową w lipcu i obiecał wszystko wówczas wytłumaczyć.

Serdecznie zapraszam Cię wraz z osobą towarzyszącą na moje urodziny, które odbędą się 14.07.2023 w Warszawie. Niestety, nie jestem w stanie dostarczyć Ci płyty w terminie, ale proszę – nie gniewaj się jeszcze, bo wszystko wytłumaczę Ci na imprezie – napisał w mailu wysłanym do preorderowiczów Mata.

Zamiast krążka w sieci pojawił się nowy singiel zatytułowany „M”. Jako współautora tekstu Mata wpisał swoje alter ego Polaka GBP. Właśnie pod takim pseudonimem raper występował niedawno w Wielkiej Brytanii. „M” to anglojęzyczny kawałek, więc niewykluczone, że artysta będzie próbował swoich sił na zagranicznych rynkach. Kilkanaście miesięcy temu Mata deklarował, że jego plany ich podboju są jak najbardziej aktualne.

Tagi


Polecane

Share This