Podczas koncertu Robbiego Williamsa doszło do śmiertelnego wypadku


2023.11.21

opublikował:

Podczas koncertu Robbiego Williamsa doszło do śmiertelnego wypadku

fot. mat. pras.

Kilka dni temu informowaliśmy o tragicznym incydencie z Rio de Janeiro, w wyniku którego zmarła 23-letnia fanka Taylor Swift. Kobieta zasłabła, stojąc w tłumie na stadionie i mimo szybkiej interwencji lekarze nie zdołali jej uratować. Taylor zareagowała na tragiczne wieści oświadczeniem, w którym czytamy: „Nie mogę uwierzyć, że piszę te słowa, ale ze złamanym sercem muszę przyznać, że dziś wieczorem przed moim występem straciliśmy jednego z fanów. Nawet nie potrafię wyrazić, jak mi smutno z tego powodu. Mam niewiele informacji poza tym, że była taka piękna i taka młoda

Chcę zaznaczyć, że głęboko odczuwam tę stratę, a moje złamane serce łączy się z jej rodziną i przyjaciółmi. To ostatnia rzecz, o której myślałam, że się wydarzy podczas trasy koncertowej w Brazylii”.

Teraz docierają do nas kolejne przykre informacje, tym razem dotyczące śmiertelnego wypadku na koncercie Robbiego Williamsa w Sydney 16 listopada muzyk wystąpił na tamtejszym Allianz Stadium. The Guardian poinformował w nocy, że W pewnym momencie kobieta 70-letnia uczestniczka koncertu, która znajdowała się w szóstym rzędzie, spadła na dół. Kobieta zapadła w śpiączkę i zmarła w szpitalu, do którego przewiozły ją służby.

Robbie Williams nie odniósł się publicznie do wydarzeń z Sydney.

Polecane

Share This