Podobało Ci się „Carpool Karaoke” z Adele? Byli też inni…

Z Jamesem Cordenem podróżowali m.in. Mariah Carey, Iggy Azalea, Justin Bieber i One Direction.


2016.01.19

opublikował:

Podobało Ci się „Carpool Karaoke” z Adele? Byli też inni…

Carpool Karaoke to powracający od czasu do czasu element programu Jamesa Cordena. Gospodarz zabiera gwiazdy na przejażdżki, w trakcie których artyści opowiadają anegdoty związane z ich karierami, a także śpiewają fragmenty swoich piosenek oraz coverów. Gościem ostatniego odcinka Carpool Karaoke była Adele . Wideo robi furorę w sieci, w ciągu pięciu dni wyświetlono je blisko 40 milionów razy. Materiał cieszył się dużym zainteresowaniem także wśród Czytelników cgm-u, dlatego postanowiliśmy zaprezentować Wam także pięć innych odcinków.

Przed miesiącem do samochodu z Jamesem Cordenem wsiedli Niall Horan, Louis Tomlinson, Liam Payne i Harry Styles, czyli One Direction. Wokaliści promując album „Made in the A.M.” wykonali fragmenty swoich największych przebojów – „What Makes You Beautiful”, „Story Of My Life” czy „Best Song Ever”, prezentując także krótki układ choreograficzny.

Justin Bieber również ma świadomość, że choreografia jest ważnym elementem jego twórczości, dlatego jeżdżąc z Cordenem ulicami Los Angeles oprócz śpiewania demonstrował również robot dance i intensywnie gestykulował, a także… zmierzył się z Kostką Rubika. Bilety na listopadowy koncert Justina Biebera w krakowskiej Tauron Arenie dawno się wyprzedały. Tym, którzy się nie załapali, na osłodę prezentujemy Carpool Karaoke z udziałem kanadyjskiego wokalisty.

W sprzedaży wciąż są natomiast bilety na pierwszy polski koncert Mariah Carey. Wokalistka także przyjedzie do Tauron Areny, jej koncert zaplanowano na 11 kwietnia. Jeśli nie możecie doczekać się Mariah śpiewającej na żywo „Always Be My Baby”, sprawdźcie, jak wykonała fragment tej piosenki w duecie z Jamesem Cordenem.

A tu niespodzianka, przynajmniej dla widzów, bo kierowca i pasażer nie wyglądają na zaskoczonych. Podczas śpiewanej przejażdżki Cordena i Roda Stewarta w samochodzie niespodziewanie pojawił się A$AP Rocky, by wspólnie ze Stewartem wykonać piosenkę „Everyday”. 28 maja Rod Stewart wystąpi w hali Atlas Arena w Łodzi. Wówczas raczej nie zobaczymy z nim na scenie Rocky`ego.

Na deser Iggy Azalea, która jeździła z Jamesem ulicami Los Angeles w czerwcu ubiegłego roku. W zestawie obowiązkowo „Fancy”, a także m.in. nagrane z Jennifer Hudson „Trouble” i „Pretty Girls” – duet Iggy i Britney Spears. Australijka specjalnie dla Cordena założyła suknię ślubną. Gospodarz nie chcąc być gorszym, zrobił dokładnie to samo.

Polecane

Share This