Pokahontaz z nowym singlem i konkursem dla fanów

Rozwiąż „Krzyżówkę” i posłuchaj przedpremierowo płyty z Rahimem i Fokusem.


2017.10.20

opublikował:

Pokahontaz z nowym singlem i konkursem dla fanów

foto: mat. pras.

Poznaliśmy tytuł czwartej płyty Pokahontaz. Krążek zatytułowany „REset” ukaże się wkrótce nakładem prowadzonej przez Rahima wytwórni MaxFloRec. W sieci pojawił się nowy singiel zapowiadający wydawnictwo. Za produkcję „Krzyżówki” oraz całej nadchodzącej płyty odpowiada wrocławski duet White House. Cuty do utworu dorzucił DJ West.

Nowy utwór Pokahontaz nieprzypadkowo zatytułowany został „Krzyżówka”. Tekst utworu odpowiada hasłom, które należy dopasować do specjalnie na potrzeby tej premiery przygotowanej grafiki. Dostępna jest ona na kanale MaxFloRecTV na YT. Znaleźć można ją również na tej stronie. Krzyżówka nie zawiera pytań – definicje poszczególnych haseł pojawiają się w zwrotkach Rahima i Fokusa. Co ważne, główne hasło krzyżówki ułożyć będzie można z liter znajdujących się w przyciemnionych (szarych) polach.

Dla wybranych autorów poprawnego hasła głównego przewidziano nagrody. Szansę na ich otrzymanie będą miały te osoby, które zamówią album „REset” w pre-orderze na www.MaxFloSklep.pl, podając rozwiązanie krzyżówki w uwagach do zamówienia. Co 20. zamawiający, który poda właściwe hasło, otrzyma słuchawki douszne partnera wydawnictwa, marki JBL. Wśród wszystkich klientów zamawiających płytę w przedsprzedaży, którzy rozwiążą krzyżówkę, Rahim w dniu swoich urodzin, 17.11, wylosuje laureata nagrody specjalnej. Wydarzenie transmitowane będzie w kanałach social media MaxFloRec i zespołu. Szczęśliwiec zaproszony zostanie na indywidualne spotkanie z Pokahontaz w salonie partnera marki JBL. Podczas spotkania wraz z artystami będzie miał on okazję przedpremierowo posłuchać „REsetu”.

„Krzyżówka” jest już ostatnim singlem przed uruchomieniem preorderu płyty. Przedsprzedaż albumu już wkrótce.

 

Polecane

Share This