Pol’and’Rock Festival – dwie nowe gwiazdy w line-upie

WOŚP stawia tym razem na polskich i zagranicznych artystów.


2019.05.20

opublikował:

Pol’and’Rock Festival – dwie nowe gwiazdy w line-upie

foto: WOŚP

Tradycyjnie już poniedziałkowe wieczory upływają nam pod znakiem kolejnych ogłoszeń z obozu WOŚP. Do line-upu organizowanego przez fundację Pol’and’Rock Festivalu dołączyły dziś dwie kolejne gwiazdy – mająca w Polsce sporo fanów Formacja Crystal Fighters oraz laureat Paszportu Polityki Pablopavo wraz ze swoimi Ludzikami.

Crystal Fighters pojawią się na dużej scenie imprezy o 2:10 w nocy z 3 na 4 sierpnia, z kolei Pablopavo i Ludziki wystąpią 1 czerwca o 18:40 na małej scenie festiwalu.

Pol’and’Rock to największy w Polsce i jeden z największych w Europie festiwali muzycznych. Jego 25. edycja odbędzie się w terminie 1-3 sierpnia 2019 roku w Kostrzynie nad Odrą. Na czterech scenach zaprezentuje się kilkudziesięciu wykonawców z Polski i ze świata, m.in. Skunk Anansie, Ziggy Marley, Avatar, Acid Drinkers, Testament, Parkway Drive, Black Stone Cherry, DUB FX, The Adicts, Kult, Perturbator, Decapitated, Daria Zawiałow, Happysad, Sidney Polak, Renata Przemyk, Witek Muzyk Ulicy, Cyrk Deriglasoff, Krzysztof Zalewski, Gooral, Tulia, The Casualties, Gogol Bordello czy Moskwa.

Polecane

Share This