Pol’and’Rock traci największą gwiazdę

Cios na kilkanaście dni przed rozpoczęciem imprezy.


2022.07.18

opublikował:

Pol’and’Rock traci największą gwiazdę

fot. Szymon Aksienionek / WOŚP

Kolejny polski festiwal zmaga się z problemami na ostatniej prostej. Po Open’erze i OFF-ie teraz padło na Pol’and’Rock Festivalu, który stracił największą gwiazdę tegorocznej edycji. Ze względu na problemy osobiste Freda Dursta Limp Bizkit odwołali nie tylko koncert w Polsce, ale całą europejską trasę.

Z powodu osobistych problemów zdrowotnych i na podstawie zalecenia mojego osobistego lekarza, aby zrobić sobie natychmiastową przerwę od koncertowania, Limp Bizkit będzie niestety musiał przełożyć swoją trasę koncertową po Wielkiej Brytanii i Europie w 2022 roku.

Szczerze przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie może to spowodować dla naszych wiernych fanów, promotorów i personelu pomocniczego. Czekajcie na kolejne wiadomości – czytamy w oficjalnym komunikacie zespołu.

Limp Bizkit nie jest pierwszą grupą, która „spada” z programu imprezy. Wcześniej swój udział w imprezie w wątpliwym stylu ogłosili The Exploited.

Poniżej oświadczenie Jerzego Owsiaka dotyczące planów zastąpienia Limp Bizkit:

Limp Bizkit zachorował
O 1 w nocy czasu polskiego zespół Limp Bizkt ogłosił niezwykle smutną wiadomość, ta wiadomość dotknęła nas, a także 24 inne miejsca na mapie koncertowej europejskiej trasy Limp Bizkit.

Stan zdrowia Freda Dursta nie pozwala mu na odbycie tej trasy, co zresztą zostało przez zespół napisane, a także opowiedziane przez Freda w nagraniu.
Niestety obecne czasy pokazują, że nie tylko nasz festiwal ma do czynienia z takimi sytuacjami. Dla organizatorów są one piekielnie trudne, a dla tych, którzy organizują koncerty biletowane – kłopot ogromny.

Szukamy w miejsce Limp Bizkit innego wykonawcy i mamy nadzieję, że będziemy mogli zaproponować wszystkim, którzy wybierają się na nasz festiwal (przypominamy – niebiletowany) spędzenie czasu na słuchaniu dobrej muzyki oraz mądrych ludzi i oddaniu się wszelkiej aktywności, którą tak bardzo lubimy tworzyć na Akademii Sztuk Przepięknych.

Życzymy Fredowi zdrowia i nie pękamy.

Festiwal nadal stoi wspaniałym line-upem wykonawców z całego świata, o czym cały czas informujemy w Domowej Orkiestrze i audycji Zaraz Będzie Ciemno w Antyradiu (poniedziałki o godz. 20).

Pol’and’Rock Festival odbędzie się w dniach 4-6 sierpnia na terenie lotniska Czaplinek–Broczyno w województwie zachodniopomorskim. W line-upie znaleźli się m.in. Fun Lovin’ Criminals, Jinjer, King Gizzard & The Lizard Wizard, Gwar, Luxtorpeda, Voo Voo, Kwiat Jabłoni, Organek i inni.

Polecane

Share This