Policja przerwała internetowy koncert Łydki Grubasa

Czym podpadł zespół?


2020.03.23

opublikował:

Policja przerwała internetowy koncert Łydki Grubasa

fot. kadr z wideo

Łydka Grubasa, podobnie jak wszyscy, nie może grać koncertów z racji na zagrożenie koronawirusem. Muzycy dołączyli za to do grona artystów, którzy zdecydowali się dać fanom substytut w postaci koncertów transmitowanych na żywo w sieci. W sobotę o 19:30 na kanale grupy rozpoczęła się transmisja występu, który w pewnym momencie został przerwany przez policję. Dlaczego? Muzycy wyjaśnili sytuację na Facebooku

Nadawaliśmy z obiektu publicznego, który, okazało się minutę po rozpoczęciu transmisji, z racji stanu epidemicznego powinien być zamknięty. Panowie Policjanci byli przemili, i tak pozwolili nam na bardzo dużo, skończyło się na spisaniu po koncercie wszystkich obecnych.

Mamy wielką nadzieję, że ofiarą nie będzie zarządzający obiektem, który wykonując swoją misję szerzenia kultury, współorganizował wydarzenie – czytamy na profilu grupy.

Trwający ponad półtorej godziny zapis wydarzenia znajdziecie poniżej. Zespół deklaruje, że chętnie zorgnizuje kolejny koncert online, tym razem zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Polecane

Share This