Polish Hip-Hop Festival ogłasza kolejne gwiazdy

Line-up imprezy wygląda naprawdę imponująco.


2019.05.16

opublikował:

Polish Hip-Hop Festival ogłasza kolejne gwiazdy

fot. mat. pras.

Przed nami siódma edycja Polish Hip-Hop Festivalu. Organizatorzy imprezy właśnie pochwalili się kolejnymi artystami, których zaprosili w tym roku do Płocka. Do ogłoszonych wcześniej m.in. Sokoła, PRO8L3Mu, Palucha, Jody, Kobika, Chillwagonu, Tuzzy, VNM-a czy Islandczyka Emssje Gautiego dołącza aż 23 kolejnych artystów.

SBM Label przyjedzie do Płocka w komplecie. Podczas wspólnego koncertu na scenie Białas & Lanek, Bedoes, Jan-rapowanie, Solar, White 2115, Moli, Mata, Beteo, DJ Johny i bracia Kacperczyk. Cała wytwórnia w pigułce. Mało? To jeszcze nie wszystko. Dodatkowo w Płocku odbędą się także solowe koncerty Białasa, Bedoesa, Jana-rapowanie i Solara.

Na scenie pojawi się także Kali, który będzie promował zapowiadanego na czerwiec „Chudego chłopaka”. Do line-upu dołączyli ponadto Sarius, Słoń, Pokahontaz, W.E.N.A., Vix.n (do niedawna Vixen), Avi, Kartky i Jeden.

Festiwal odbędzie się w dniach od 1 do 3 sierpnia w Płocku. Na wszystkich uczestników będzie czekało kilka scen, a na terenie imprezy każdy festiwalowicz będzie mógł skorzystać z wielu dodatkowych atrakcji, którymi będą m.in. foodtrucki, specjalna strefa merchandise i niespodzianki, o których poinformujemy już wkrótce.

Polecane

Share This