Polityk opozycji przerabia okładkę płyty Mesa, by uderzyć w ministra obrony narodowej

Mariusz Błaszczak na okładce "Hello Baby".


2021.11.23

opublikował:

Polityk opozycji przerabia okładkę płyty Mesa, by uderzyć w ministra obrony narodowej

fot. mat. pras.

W miniony piątek na rynku pojawił się nowy album Tego Typa Mesa zatytułowany „Hello Baby”. Raper pozuje na okładce, ze swoim synem Ryszardem. Tymczasem na instagramowym profilu Marka Belki, byłego premiera, ministra finansów, prezesa NBP, a obecnie europosła Ten Typ Mes zmienił się w Tego Typa MON-a, a zamiast rapera i jego syna widzimy ministra obrony narodowej Mariusza Błaszczaka. Belka nazywa Błaszczaka „przyjemniaczkiem roku”, atakując go za wypowiedź o generale Mirosławie Różańskim, którego polityk PiS nazwał „tym typem”.

Pan Błaszczak uznał, że najwyższy czas dołączyć do konkursu na „Przyjemniaczka Roku”. Nazywając generała Różańskiego, byłego Dowódcę Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych „tym typem” na pewno nie znajdzie się na czele pisowskiego rankingu chamstwa, ale świadectwo wystawił sobie jednoznaczne.

Tak właśnie wygląda pisowskie wydanie akcji „murem za mundurem”. Tych, którzy nadużywają władzy wobec obywateli, bronią do upadłego. Tych, którzy mają czelność z nimi dyskutować, mogą najwyżej opluć – stwierdził Belka.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Marek Belka (@profmarekbelka)

Polecane

Share This