Polo G z gwiazdą internetu u Fallona

Raper wykonał "RAPSTAR" ze swojego nowego krążka.


2021.06.13

opublikował:

Polo G z gwiazdą internetu u Fallona

fot. kadr z wideo

Polo G bez wątpienia może zaliczyć mijający tydzień do ciekawych, choć niekoniecznie każda z atrakcji była po jego myśli. W piątek raper wydał nowy album zatytułowany „Hall of Fame”, na którym pojawili się m.in. Lil Wayne, Lil Durk, DaBaby czy Nicki Minaj. W piątek wieczorem raper pojawił się w programie The Tonight Show Starring Jimmy Fallon, gdzie jako muzyczny gość wykonał „RAPSTAR” z nowego albumu. Na tym jednak dobre rzeczy się kończą, ponieważ już w sobotę nad ranem artysta wraz ze swoim młodszym bratem został zatrzymany przez policję.

Muzykowi zarzuca się popełnienie kilku przestępstw, w tym m.in. pobicie policjanta, grożenie funkcjonariuszowi publicznemu i stawianie oporu przy aresztowaniu. Polo G opuścił areszt po wpłaceniu kaucji w wysokości 19,5 tysiąca dolarów, ale wygląda na to, że wkrótce będzie musiał stawić się przed sądem.

Sprawdź także: Megan Thee Stallion i jej koleżanki prześladują zboczeńca

Matka i managerka rapera Stasia Mac poinformowała, że oprócz Polo G policja zatrzymała również jego nieletniego brata. Mac relacjonując zdarzenie mówiła w opublikowanym na Instagramie nagraniu, że od momentu, w którym Polo i Trench Baby (taką ksywkę ma jego rapujący brat) wsiedli do samochodu, ciągnął się za nimi sznur radiowozów. – Zatrzymano ich, ponieważ prowadzili samochód, będąc czarnymi – przekonuje Stasia Mac.

Żaden z tych zarzutów nie miałby racji bytu, gdyby policja nie sprowokowała sytuacji. Mój syn nie prowadził samochodu, był pasażerem, jechał w towarzystwie zawodowego kierowcy i ochrony. Poruszali się zgodnie z przepisami. Co mogli więcej zrobić? – pyta matka rapera. Departament policji w Miami potwierdził, że w sobotę nad ranem w mieście doszło do „incydentu z udziałem pana Taurusa Bartletta, znanego jako Polo G i innego młodocianego mężczyzny”. Na tym jednak komentarz służb się kończy.

Wracając jeszcze na moment do występu u Fallona – „RAPSTAR” to zdecydowanie największy hit z nowego krążka Polo G. Na początku maja singiel uzyskał status platynowej płyty, od momentu premiery piosenkę odtworzono na Spotify już blisko 240 mln razy. Raperowi na scenie w programie towarzyszył cieszący się ogromną popularnością w sieci, grający na ukulele Einer Bankz.

Polecane

Share This