Polska artystka spogląda na nowojorczyków z reklamy na Times Square

Kolejna odsłona kampanii streamingowego giganta.


2021.07.23

opublikował:

Polska artystka spogląda na nowojorczyków z reklamy na Times Square

fot. mat. pras.

Polki na Times Square – dzięki nowej inicjatywie Spotify od kilku miesięcy w najbardziej prestiżowej i prawdopodobnie najdroższej lokalizacji reklamowej świata można oglądać billboardy, na których widnieją wizerunki rodzimych artystek. Na nowojorczyków spoglądały już Luna, Ewa Farna, Brodka, a w tym miesiącu W tym miesiącu polską artystką miesiąca w ramach programu EQUAL została Hania Rani. Globalny Program Muzyczny EQUAL Spotify ma na celu przeciwdziałanie nierówności płci w przemyśle muzycznym poprzez podkreślanie pracy artystek na całym świecie, poprzez poszerzenie zasobów i możliwości oraz zapewnienie długofalowej globalnej kampanii promocyjnej. Jako artystka miesiąca EQUAL, Hania znajdzie się również na specjalnie przygotowanej playliście programu.

Hania Rani to polska pianistka, kompozytorka, wokalista i wielokrotnie nagradzana artystka. Jednak pełen obraz jej osoby, można uzyskać dopiero po usłyszeniu jej muzyki, łączącej emocjonalne brzmienie fortepianu, eteryczny wokal oraz subtelne syntezatory.

Dorastała w Gdańsku, a później dzieliła swój czas między Warszawę i Berlin, gdzie studiowała grę na fortepianie oraz poznawała muzykę jazzową i elektroniczną. Jej utwory można usłyszeć w pełnometrażowych filmach fabularnych oraz kultowych, europejskich europejskich salach koncertowych, a w Polsce zyskała wyróżnienia od szerokiej branży muzycznej, w tym poprzez wielokrotne nominacje do Fryderyków.

Polecane

Share This