Polska modelka wraca z singlem stworzonym przez producenta Willa Smitha, Janet Jackson i Christiny Aguilery


2021.02.13

opublikował:

Polska modelka wraca z singlem stworzonym przez producenta Willa Smitha, Janet Jackson i Christiny Aguilery

Magdalena Mielcarz, występująca pod pseudonimem LVMA BLACK, prezentuje polskiej i światowej publiczności swój najnowszy singiel „INTO YOU”. Zapowiada on album artystki, który ukaże się w czerwcu. „INTO YOU” jest rozwinięciem koncepcji artystycznej zaprezentowanej wcześniej w utworach „ICU” i „Summertime Hobby”.

– Piosenka opowiada o obezwładniającym, elektryzującym, niewytłumaczalnym i pięknym uczuciu. To lekki, genialnie brzmiący utwór, idealny przebój na wiosnę, która w końcu wybuchnie cała feerią kolorów – tak naprawdę i symbolicznie – mówi w jednym z wywiadów Magda Mielcarz.

 

Po raz kolejny LVMA BLACK do współpracy zaprosiła znakomitych amerykańskich producentów. Obok Magdaleny Mielcarz autorami tekstu i muzyki są Emile Ghantous (nominowany do nagrody Grammy, pracujący m.in. z Chrisem Brownem, Charliem Wilsonem, Boyz II Men) oraz Angel Mae Taylor. Numer wyprodukował sam Rob Chiarelli, wielokrotny zdobywca nagrody Grammy, współpracujący na co dzień m.in. z Willem Smithem, Christiną Aguilerą, Janet Jackson czy Pitbullem. `

Piosenkarka podkreśla, że niezwykle istotne dla niej jest to, aby móc pracować z muzykami z całego świata i budować „mosty” łączące różne kultury, dając szanse i możliwości wrażliwym i zdolnym osobom z całego świata, mówiącym tym samym, bo muzycznym językiem.

LVMA BLACK – Magdalena Mielcarz – bio

Magdalena Mielcarz jest absolwentką Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Zdolności wokalne i taneczne zaczęła rozwijać jako nastolatka, występując w zespole dziecięco-młodzieżowym Gawęda. W wieku 15 lat rozpoczęła karierę modelki, pracując dla najznakomitszych marek na niemal wszystkich kontynentach. Jako pierwsza Polka reprezentowała firmę L’Oreal na rynku światowym. Drzwi do kariery aktorskiej otworzył jej udział w filmie Jerzego Kawalerowicza „Quo Vadis”, w którym zagrała główną rolę kobiecą. Była współprowadzącą znanych programów telewizyjnych: „TOP MODEL” oraz „The Voice of Poland”. W 2011 roku uświadomiła sobie, że jej prawdziwą pasją jest muzyka i pragnie rozwijać się w tym kierunku. Pisze teksty i muzykę, nagrywa pod pseudonimem LVMA BLACK, a w przyszłości chciałaby zająć się również produkcją.

LVMA BLACK jest świadomą siebie kobietą, która realizuje swoje marzenia i chce pomóc marzenia spełniać innym. Mieszka od wielu lat w Los Angeles wraz z mężem i córeczkami, jednak bardzo tęskni za Polską, gdzie spędza przynajmniej 2 miesiące w roku.

OBSERWUJ NAS NA INSTAGRAMIE

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez CGM.PL (@cgm.pl)

Polecane


Share This