Polski zespół zagrał na kawalerskim Eda Sheerana

Co więcej, impreza odbyła się w jednym z polskich zamków!


2019.01.24

opublikował:

Polski zespół zagrał na kawalerskim Eda Sheerana

fot. Zamek Rajsko

Pamiętacie tajemnicze zdjęcia muzyka, spędzającego czas w naszym kraju? Dziś wiemy już, że nie był to przypadkowy wypad światowego gwiazdora na weekend do Polski. Jak się okazało, Ed urządził w Polsce swój wieczór kawalerski. Impreza w średniowiecznym stylu odbyła się w Zamku Rajsko. O oprawę muzyczną natomiast zadbał Zespół Muzyki Dawnej Rocal Fuza.

Na facebookowym profilu Zamku Rajsko możemy przeczytać krótka relację z wizyty artysty w Polsce: – Ed Sheeran był na wakacjach w Polsce. Co więcej, celem jego podróży był Zamek Rajsko. On i jego najbliżsi przyjaciele spędzili z nami sześć dni. W tym czasie Ed zwiedzał miejscową okolicę, chodził po lesie, grał w gry planszowe. Przygotowaliśmy dla niego różne atrakcje, takie jak pokazy rycerskie, czy koncert muzyki średniowiecznej. Ed uwielbia kuchnię polską i polskie wina.

Pomyśl tylko, że Ed był w stanie wybrać dowolne miejsce na świecie w celu swojej podróży – ciepłe morze, opuszczone plaże, rozpostarte palmy ale wybrał nasz zamek w Rajsku. Kiedy nas opuścił, zapewnił, że jest bardzo zadowolony z tego pobytu. Nie wiemy, czy pewnego dnia do nas wróci, ale jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mogliśmy go poznać i przekonać się, że jest bardzo miłym facetem.

Polecane