Pomidor odpowiada na zarzuty Żuroma: Załatwimy to w kryminale i zobaczymy…


2020.07.01

opublikował:

Pomidor odpowiada na zarzuty Żuroma: Załatwimy to w kryminale i zobaczymy…

Foto: P. Tarasewicz / CGMCreativeStudio

Ciąg dalszy sagi spod znaku afery Popka i Pomidora. We wtorek Żurom zamieścił w sieci nagranie, w którym otwarcie mówi, że obaj raperzy to „faje”. Żurom stwierdził, że Popek oszukał nie tylko jego, ale i Miśka z Nadarzyna. Odniósł się także do sprawy Pomidora. Miał on dostarczyć papiery, ale najwyraźniej nie wywiązał się z obietnicy. Inicjator akcji zapowiedział opublikowanie kolejnego materiału oraz przedstawienie dowodów przeciwko Pomidorowi.

Pomidor szybko odpowiedział na nagranie Żuroma, zamieszczając odpowiedź na swoim kanale w serwisie YouTube. Zarzuca inicjatorowi akcji Stop Pomówieniom mieszanie się w sprawy dwóch wspólników, nagrywanie ludzi za pomocą telefonu i wypomina, że po beefie z Peją nikt nie chce z nim nagrywać

Załatwimy to na pewno w kryminale i zobaczymy kto poleci w siatę – mówi Pomidor – Papier to jest papier. Ja mam w nich czysto, czekamy na papier z Twojego wyjścia na wolność – dodał na kolejnym filmiku.

SPRAWDŹ TAKŻE: Żurom upomina Popka: „Oszukałeś mnie w hotelu, oszukałeś Miśka na planie Asymetrii. Jesteś dla mnie frajerem”

Polecane

Share This