Popek robi z Pomidora kozła ofiarnego?


2020.06.05

opublikował:

Popek robi z Pomidora kozła ofiarnego?

fot. P. Tarasewicz

Przyjaźń Popka i Pomidora właśnie rozpada się na forum publicznym. Z drugiej strony patrząc na to, co mówią na swój temat obie strony, trudno nazwać tę relację przyjaźnią, przynajmniej w ostatnich miesiącach. Po tym jak Popek zadeklarował wczoraj, że nie chce już bronić Pomidora, ten odpowiedział, pisząc m.in.: „Nie wiem, czy to Popek nie nasłał na mnie bandziorów”. Teraz raper kolejny raz nawiązuje do wczorajszego nagrania, w którym na jego temat wypowiadali się Popek, Misiek z Nadarzyna i Żurom.

Sprawdź też: Popek nie chce już bronić Pomidora

Jak wiecie wczoraj aktorzy z filmu „Asymetria” ogłosili oficjalnie, że „Czopka Popka” na wolności schowa ani nie schował. Bo takie decyzje podejmują ludzie w kryminałach, a ze mnie chciano zrobić ofiarnego kozła, rzucając jakimiś wirtualnymi ch***mi. Takie rzeczy dzieją się w ich filmie, skoro już w to jak i w Czopka zainwestowali – komentuje Pomidor.

Sprawdź też: Pomidor odpiera zarzuty

Raper wytyka autorom wczorajszego nagrania, że z jednej strony walczą z pomówieniami, a z drugiej swoim wczorajszym nagraniem sami go pomawiają. – Nie wiem, po co oczernianie, że jestem frajer, skoro nie jestem – zapewnia Pomidor. Całą wypowiedź reprezentanta nieistniejącej już Firmy publikujemy poniżej, zachowując oryginalną pisownię.

Do Wiadomości Ludzi

Jak Wiecie wczoraj Aktorzy
Filmu a Symetria ogłosili oficjalnie że ‚czopka popka”
na Wolności nikt nie schowa ani nie schował
Bo takie Decyzje Podejmują Ludzie w Kryminałach, a ze mnie chciano zrobić ofiarnego kozła rzucając jakimiś wirtualnymi chujami.. Takie, rzeczy niech dzieją się w ich filmie skoro już w to jak i w czopka zainwestowali..
Czego Nie Potwierdza Większa część Polski
Od Rana Mam telefony z Polskich Zakładów Karnych, gdzie Ludzie z Zasadami Naprawdę tym Żyją,
Oraz dużo Znanych Ludzi
Będących na Wolności
Nie Publikujących siebie w telewizji bo Życie Człowieka tego Zabrania,oraz rysowania Wizerunków Więziennych na potrzeby filmu..
Stop Pomówieniom i stop
Konfidentom stwierdzili że papiery są ok i tylko o to Byli proszeni nie wiem poco obczernianie że jestem frajer skoro nie jestem a nazwy Waszych kanałów temu Zaprzeczają.
Żurom w Rapie dawno się
Skończyłeś Ty nie ja dlatego dlatego mów za siebie nie Wszystkich
Misiek znałem popka i wstyd mi że Cię o to poprosił bo w Zakładach Karnych miałem wyjaśnione
tylko ‚czopek popek’ drugi raz podjoł za mnie decyzję
pierw w prokuraturze teraz przed Ludźmi jeśli po filmie będzie skopany to proszę niech nie przyjeżdża przy Trójce Dzieci i Mojej Kobiecie na kolanach znowu płakać a Ludzie Dzwonią z Z.K. że itak nie będzie z nim w porządku..
Nie będę walczył z Ludźmi
Bo nie jestem cwaniakiem..
Mam telefony że do polskiej puchy na wyrok który mam do odleżenia śmiało Położę się z Głową do Góry

P.S.

Każdy Człowiek Zasad który się Ze Mną Zgadza Proszę Pisać na Fun Page

Cześć Krzysztof „Pomidor”

Polecane


Share This